۲۷ آذر ۱۳۹۶ 18 December 2017
۰
شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
استاندار قزوین: فضای مجازی باید بستری برای ترویج فرهنگ رضوی باشد
 
استاندار قزوین گفت: باید از ظرفیت های فضای مجازی برای ترویج و اشاعه فرهنگ رضوی نهایت بهره را برد.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي ، فریدون همتی افزود: باید با استفاده از فضای مجازی بتوان نسل جدید و فرزندان خود را هرچه بیشتر با ائمه معصوم (ع) از جمله امام رضا(ع) آشنا کرد.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان  و دست اندرکاران حوزه فرهنگ باید برای ترویج و اشاعه سیره ائمه اطهار از جمله حضرت امام رضا (ع) از طریق فضای مجازی و برگزاری جشنواره های فرهنگی و مذهبی برنامه ریزی کنند، خاطرنشان کرد: فضای مجازی می تواند به عنوان بهترین بستر برای تبلیغ و معرفی فرهنگ رضوی باشد.
همتی برگزاری  چهارمین جشنواره  رسانه های دیجیتال رضوی در استان قزوین را در ترویج و شناخت هرچه بیشتر جامعه بویژه نسل نو از سیره ائمه اطهار (ع) مهم دانست و اظهار کرد: رفتار و سیره امامان معصوم خود  را باید الگو قرار داده و در طول زندگی خود برای رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی از آنها بهره بگیریم.
استاندار قزوین با بیان اینکه ایرانیان همگی از محبان و عاشقان واقعی ثامن الحجج (ع) هستند ، خاطرنشان کرد: امیدواریم رفتار و فرهنگ رضوی را همواره سرلوحه خود قرار دهیم.
وی تصریح کرد: فعالیت فرهنگی باید اساسی، اصولی و نشات گرفته از دستورات قرآن کریم و فرامین نبی مکرم اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) باشد لذا نباید در برنامه ریزی برای اجرای جشنواره بین المللی امام رضا (ع) از این مهم غافل شویم.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۸۱
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰