۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
۰
دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۴
Share/Save/Bookmark
 
ورک شاب "حروف نگاری رضوی"در بیرجند برگزار می‌شود
 
ورک شاپ حروف نگاری با محوریت فرهنگ رضوی با هدف ایجاد انگیزه در هنرمندان استان و سرعت عمل و ایجاد کمپوزیسیون مناسب در اجرای کار،و همچنین به منظور زمینه‌سازی برگزاری پنجمین جشنواره نقاشیخط و حروف نگاری رضوی در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛سیدعلی زمزم، معاون امور هنری و سینمایی این اداره کل با اعلام این خبر افزود: این ورک شاپ آموزشی با حضور استاد برجسته «امیرحسین قوچی بیک» در زمینه حروف نگاری برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد:پنجمین جشنواره ملی نقاشیخط رضوی از سری برنامه‌های چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با گستره ملی در هفته کرامت در خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:علاقمندان به شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند حداکثر تا تاریخ ١٠ اردیبهشت ماه جاری با مراجعه به اداره امور هنری این اداره کل ثبت‌نام و برای کسب اطلاعات بیشتر  و ثبت نام با شماره تلفن ٠٩١٥١٦٤٣٥٤٧ تماس  ویابه سایت khj.farhang.gov.ir مراجعهنمایند.

زمزم یادآور شد:شرکت کنندگان در این کارگاه علاوه بر اهدا گواهی معتبر آموزشی آثارشان جهت شرکت در پنجمین جشنواره ملی نقاشیخط و حروف نگاره رضوی که در مرداد ماه سالجاری به میزبانی خراسان جنوبی برگزار خواهد شد راه خواهد یافت.
گفتنی است؛ این کارگاه آموزشی ١٥ و١٦ اردیبهشت ماه سالجاری با حضورهنرمندان در بیرجند برگزار خواهد شد.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۵۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰