۳۰ دی ۱۳۹۶ 20 January 2018
۰
دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۱
Share/Save/Bookmark
 
نشست اتاق فکر یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر برگزار می شود
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: اولین نشست اتاق فکر یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر، در این استان برگزار می شود.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، دکترحمیده ماحوزی افزود: فراهم کردن زمینه مناسب جهت بررسی عملکردها و ارائه راهکارهای کلان، به کارگیری خرد جمعی در طراحی برنامه های موضوعی جشنواره، اعتماد سازی و مشارکت جویی و فرصت یابی و فرصت سازی از اهداف اتاق فکر جشنواره ملی مشاعره رضوی است.

ماحوزی خاطر نشان کرد: به همین منظور اولین اتاق فکر یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در سال 1395 با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، داوران و برگزار کنندگان این جشنواره  و اعضای ستاد اجرایی جشنواره  یک شنبه ٥ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در ادامه گفت: تبادل افکار می تواند زمینه رونق بخشی و افزایش کیفیت و کمیت را در اجرای بهتر یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی فراهم نماید.

وی هم چنین از ثبت نام بیش از 170 نفر در جشنواره مشاعره رضوی خبر داد و گفت: این افراد از طریق تماس تلفنی و یا با مراجعه به پورتال شمس توس استان بوشهراقدام به ثبت نام در جشنواره  کرده اند.

دبیر جشنواره  مشاعره رضوی یادآور شد: علاقمندان می توانند تا  15 خرداد سال سال جاری جهت ثبت نام با شماره تلفن 09172663892 و یا به سایت  boushehr.shamstoos.irمراجعه فرمایند.

وی  اظهار امیدواری کرد: همچون سالهای گذشته این جشنواره که از سری برنامه های چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) است بصورت مطلوب و مناسب در استان بوشهر برگزار شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۵۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰