۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
۰
يکشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰
Share/Save/Bookmark
 
15تیرماه آخرین مهلت دریافت آثار جشنواره نقاشی خط و حروف نگاری رضوی
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی ١٥ تیرماه ٩٥است و نتایج اولیه ٢٥ تیرماه اعلام می شود.
 
به گزارش  خبرگزاري رضوي و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛احمد محبی با اعلام این خبر گفت: پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی از سری برنامه‌های چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) به میزبانی خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

وی گفت: آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی ۱۵ تیرماه می‌باشد و اعلام نتیجه اولیه انتخاب آثار ۲۵ تیرماه و اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان ۱۸ مردادماه می‌باشد.

دبیر پنجمین جشنواره نقاشیخط و حروف نگاره رضوی،افزود:اطلاع‌رسانی این جشنواره در قالب فراخوان،فضای مجازی و سایت‌ها و خبرگزاری‌ها و نشریات محلی صورت گرفته و همچنین در راستای ارتقای سطح برگزاری این جشنواره و آثار ارسالی اتاق فکری متشکل از اساتید حوزه و دانشگاه و فرهیختگان استان تشکیل‌شده که در ارتقای سطح کمی و کیفی این جشنواره بسیار مؤثر بوده است.

محبی با بیان این که علاقه مندان برای دریافت فراخوان جشنواره می توانند به سایت این اداره کل به آدرس اینترنتی khj.farhang.gov.ir و همچنین www.khorasanjonobi.shamstoos.ir و یا دبیرخانه جشنواره مراجعه کنند،گفت: تمامی اطلاعات لازم و فرم های مورد نیاز برای ثبت نام جشنواره در سایت فرهنگ و ارشاد موجود بوده و علاقه مندان پس از دریاف فرم های می توانند آنها را پر کرده و به صورت الکترونیک به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند تا بررسی شود.

محبی اظهار کرد: شرکت کنندگان می توانند حدأکثر ۸ اثر در هر رشته به دبیرخانه جشنواره ارثال نمایند و آثار ارسالی باید با فرمت jpg با وضوح ۳۰۰ dpi و اندازه تقریبیcm ۱۰×۱۵ باشد.

وی بیان کرد:آثار ارسالی در بخش نقاشی خط باید در ابعاد۱۰۰×۱۰۰ یا۷۰ ×۱۰۰ باشد و همچنین آثار در هر رشته نباید در جشنواره دیگری شرکت کرده باشد و اصل آثار پس از برگزاری جشنواره عودت داده خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی یادآور شد:داوری جشنواره در دو مرحله انجام می‌شود و آثاری که تصویرشان در مرحله اول انتخاب شود به مرحله دوم داوری راه می‌یابد و به کلیه هنرمندانی که آثارشان به مرحله نهایی راه یابد گواهینامه شرکت تعلق خواهد گرفت.

محبی ادامه داد: در رشته نقاشی خط به نفر اول تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٥ میلیون ریال وجه نقد، نفر دوم تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٠میلیون ریال وجه نقد، نفر سوم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٥میلیون ریال وجه نقد و نفر چهارم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٢میلیون ریال و نفر پنجم تندیس جشنواره،لوح تقدیر و مبلغ ١٠میلیون ریال وجه نقد اهدا خواهد شد.
وی ادامه داد:در رشته حروف نگاری به نفر اول تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ٢٠میلیون ریال وجه نقد، نفر دوم تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ ١٧میلیون ریال وجه نقد، نفر سوم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٣میلیون ریال وجه نقد و و نفر چهارم تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ١٠میلیون ریال و نفر پنجم تندیس جشنواره،لوح تقدیر و مبلغ ٨ میلیون ریال وجه نقد اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است؛اختتامیه پنجمین جشنواره ملی نقاشی خط و حروف نگاری رضوی از سری برنامه های چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) با گستره ملی همزمان با هفته کرامت ١٨ مرداد ماه ٩٥ در بیرجند برگزار می شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۳۴۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰