۲۶ آذر ۱۳۹۶ 17 December 2017
۰
شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
در نشست اتاق فکر مطرح شد: از ظرفیت هنرمندان منتخب پویانمایی در آسیب شناسی تخصصی تر جشنواره پویانمایی رضوی استفاده می شود
 
دبیر هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی گفت: با دعوت از هنرمندان منتخب استانی جشنواره پویانمایی رضوی در سال های گذشته می توان از ظرفیت آنها در آسیب شناسی تخصصی تر جشنواره بهره جست.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت در سومین جلسه اتاق فکر هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی، افزود: استفاده از تجربیات گذشته هنرمندان در شناسایی آسیب ها و ارتقا سطح کیفی جشنواره بسیار موثر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان ادامه داد: بهتر است ساز و کارهای لازم برای استفاده از فیلمنامه سال های قبل در راستای تولید بهتر به عمل آید.

حجت الاسلام فضیلت به ظرفیت کانون های مساجد اشاره کرد و گفت: ارتباط با کانون های مساجد سراسر کشور می تواند منجر به استفاده از ظرفیت هنرمندان کانون در رشته فیلم و فیلمنامه نویسی شود.

وی به استفاده از ظرفیت انجمن انیمیشن ایران (آسیفا) تاکید کرد و گفت: نیاز است اقدامات لازم در این بخش انجام شود.

دبیر هشتمین جشنواره پویانمایی رضوی از وجود نیروهای مستعد در حوزه انیمیشن در استان یاد کرد و افزود: این ظرفیت می تواند بستری برای ایجاد شرکت انیمیشن سازی در گلستان باشد.

وی در خاتمه به شناسایی استعدادها از طریق سازمان آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: می توان با دعوت دانش آموزان رشته گرافیک و نقاشی در کارگاه آموزشی تولید انیمیشن علاقمندان به حوزه پویانمایی را شناسایی کرده و زمینه رشد آنها را مهیا کرد.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۸۵
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰