۳ بهمن ۱۳۹۶ 23 January 2018
داخلی
۰
چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
Share/Save/Bookmark
 
توزیع پوستر چهارمین جشنواره سراسری رسانه های دیجیتال رضوی در سراسر کشور
 
پوستر چهارمین جشنواره سراسری رسانه های دیجیتال رضوی از سری برنامه های چهاردهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به چاپ رسید و در سراسر کشور توزیع شد.
 
به گزارش  خبرگزاري رضوي، دبیر جشنواره سراسری رسانه های دیجیتال رضوی  از توزیع پوستر این جشنواره در سراسر کشور به ویژه در بین مراکز فرهنگی دیجیتال ، دانشگاه‌ها، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، اعضای شبکه ملی فرهنگ خبر داد.

اکبر اسکندری نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین افزود: اطلاع رسانی این جشنواره در قالب فراخوان فضای مجازی و سایت ها و خبرگزاری ها و نشریات محلی صورت گرفته و همچنین در راستای ارتقای سطح برگزاری این جشنواره و آثار ارسالی با ارتباطی که با بانک اطلاعاتی هنرمندان داشتیم، فراخوان به صورت خصوصی برای این افراد ارسال شد.

وی اظهار کرد: این جشنواره در بخش های تارنماهای اینترنتی و رسانه برخط، نرم افزارهای همراه و هوشمند، نرم افزارهای چند رسانه‌ای، محتوای دیجیتال و بازی‌های رایانه‌ای در زمینه سیره ائمه معصومین بویژه امام رضا(ع) تقسیم بندی شده است.

به گفته این مسوول علاقمندان می‌توانند آثارشان را در بخش‌های ذیل به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی تصریح کرد: فعالان حوزه دیجیتال می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این جشنواره به نشانی http://ghazvin.shamstoos.ir مراجعه کنند.

یادآوری می شود؛ مهلت ثبت نام و ارسال آثار پایان خردادماه 95 می‌باشد.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۷۵
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰