۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰
Share/Save/Bookmark
 
ثبت‌نام در چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد
 
ثبت‌نام در چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور از دیروز با ارسال دستور‌العمل مسابقات به سراسر کشور و رسما از امروز آغاز و تا بیستم فروردین ۹۷ ادامه خواهد داشت.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه بر اساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ثبت‌نام در رشته های ۹ گانه( حفظ کل ، حفظ ۲۰ جزء،۱۰ جزء،حفظ ۵ جزء،قرائت تحقیق ،قرائت ترتیل ،حفظ ومعارف موضوعی ،حفظ ومعارف احادیث وتفسیر قرآن کریم) ورشته های آوایی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور با ارسال دستورالعمل ثبت نام و برگزاری به سراسر کشور از امروز رسما در سایت مسابقات آغاز و تا بیستم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت .

براساس این گزارش ستاد مسابقات برگزاری چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استانها از پانزدهم بهمن‌ماه سال جاری تشکیل شده و تا پایان مسابقات به کار خود ادامه خواهد داد.

برگزاری مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات سراسری از بیستم فروردین تا بیست‌و ششم اردیبهشت ۹۷، مرحله استانی یکم تیرماه تا ششم مردادماه ۹۷ و مرحله کشوری دهم مهرماه تا بیست‌وپنجم مهرماه ۹۷ خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند دستور‌العمل چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌صورت فایل pdf در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.irمشاهده ومطالعه کنند.
 
37/37
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۵۰۹۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰