۵ اسفند ۱۳۹۶ 24 February 2018
۰
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه و استاندار سمنان در پیام تجلیل از حضور تماشایی مردم
حضور بی نظیر مردم در راهپیمایی 22 بهمن اقتدار و صلابت ایران اسلامی را نشان داد
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و استاندار سمنان در پیام مشترکی با تجلیل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تاکید کردند: این حضور با صلابت، اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر به تمام دنیا اثبات کرد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از سمنان، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی امام جمعه سمنان و سید شهاب الدین چاوشی استاندار سمنان روز دوشنبه در این پیام از حضور آگاهانه و گسترده مردم ایت استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 1396 تقدیر و تشکر کردند.
در بخشی از این پیام آمده است: شکوه حضور مثال زدنی شما مردم در راهپیمایی 22 بهمن 1396 در سراسر استان قهرمان پرور سمنان و خلق گسترده حماسه ای بی نظیر از صلابت و هوشیاری، صحنه ای بی بدیل برای ایران و انقلاب است.
در بخش دیگری از این پیام می خوانیم: حضور اقشار مختلف مردم استان سمنان همراه و همگام با مردم سراسر کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر به تمام دنیا اثبات کرد تا بدخواهان عالم بدانند که مردم رشید و انقلابی ایران هیچگاه از آرمانهای مقدس انقلاب دست نخواهند کشید.
در ادامه این پیام آمده است: مردم انقلابی ایران و استان سمنان با این حضور تماشایی ثابت کردند که حتی یک لحظه از راهی که در طی ۳۹ سال گذشته پیموده اند عقب نخواهند نشست و با قدرت در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی گام برمی دارند.
امام جمعه و استاندار سمنان در پیام خود از حضور گسترده، حماسی و تماشایی آحاد مختلف مردم مومن و انقلابی استان سمنان در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند و به مردم اطمینان دادند که تمام توان خود را در جهت خدمت صادقانه، رفع مشکلات و ساختن استانی آبادتر به کار خواهند بست.
راهپیمایی باشکوه بهمن در 60 نقطه استان سمنان با حضور بی نظیر مردم ولایت مدار این استان برگزار شد.
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۵۰۴۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰