۵ اسفند ۱۳۹۶ 24 February 2018
۰
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱
Share/Save/Bookmark
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام
حمایت از رهبری و حضور مردم، بهار انقلاب اسلامی را بی خزان کرده است
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تمجید از حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: به دلیل توسل به ارزش‌ها، حمایت از ولایت فقیه و حضور مردمی، بهار انقلاب بی‌خزان شده است.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از سمنان، حسین مظفر روز یکشنبه در جمع راهپیمایان سمنانی با گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، بهار انقلاب اسلامی را بی خزان و شناخته شده در جهان دانست.
وی گفت: مسئولان نباید به سبب این حضور مردم تصور کنند که مشکلی در کشور وجود ندارد بلکه سخن مردم این است که ما به خاطر انقلاب اسلامی به صحنه آمده ایم اما از عملکردها ناراضی هستیم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت، نظام اسلامی ایران را موهبتی الهی خواند و با تاکید بر اینکه باید با چنگ و دندان این انقلاب الهی را حفظ کنیم خاطرنشان کرد: کسانی که به این نظام اسلامی پشت کنند به زباله‌دانی تاریخ می‌روند.
مظفر با بیان این که دشمنانی که برای اسلام و انقلاب پیامِ مرگ آورده اند، نمی توانند دلسوز ملت ایران باشند اظهار داشت: وحدت مردم و همراهی با مسئولان بسیار مهم و تاثیر گذار است و حضور مردم باطل السحر تهدیدات علیه نظام جمهوری اسلامی به شمار می رود.
وی استقلال کشور را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی خواند و گفت: با ساختار شکنی امام امت، ایران امروز به عنوان مستقل ترین کشور در جهان بوده و به غرب و شرق وابسته نیست.
مظفر، اسلام گرایی، خدامحوری، دین محوری و تمسک به ارزش ها را از جمله عوامل پیروزی انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: رهبری امام راحل (ره) سبب جهت دهی به ظرفیت های عظیم دینی در ملت ایران شد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: ایران امروز به برکت وقوع انقلاب اسلامی، حضور مردم و تقدیم شهدای بسیار به نقطه ای درخشان در جغرافیای جهان تبدیل شده است.


 
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۹۷۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰