۵ اسفند ۱۳۹۶ 24 February 2018
۰
يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۸
Share/Save/Bookmark
 
در سالروز جشن پیروزی انقلاب اسلامی
خیزش سراسری مردم استان سمنان در یوم الله 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
 
هزاران نفراز مردم ولایت مدار استان سمنان در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در راهپیمایی عظیم یوم الله 22 بهمن عشق و ارادت خود را به انقلاب اسلامی ابراز و بار دیگر با آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از سمنان، راهپیمایی مردم استان سمنان روز یکشنبه در 60 نقطه از شهرها و روستاهای این استان با شرکت خودجوش و انقلابی مردم همیشه در صحنه این استان برگزار شد.
راهپیمایان سمنانی حرکت خود را در بزرگداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از میدان سعدی به سمت میدان امام این شهر آغاز کردند و با حمل پلاکاردها و سر دادن شعارهای انقلابی سالروز یوم الله 22 بهمن را گرامی داشتند.
حضور گسترده جوانان و نوجوانان و نیز بانوان در بین راهپیمایان سمنانی نشان از عشق و علاقه این قشرها ار انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، 22 بهمن یوم الله، لبیک یا خامنه ای و ... بار دیگر خشم و انزجار خود را از سیاست ها و توطئه های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار ابراز و توطئه های استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل علیه ملت های مسلمان و انقلاب اسلامی را محکوم به شکست دانستند.
حضور مردم سمنان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال به حدی گسترده و تماشایی بود که حد فاصل میدان های سعدی تا امام مملو از جمعیت و راهپیمایان بود.
ایستگاههای صلواتی در مسیر راهپیمایی با توزیع نقل و شرینی و چای از راهپیمایان پذیرایی و برخی از عاشقان انقلاب نیز با دود کردن سپند و پخش نقل بر روی راهپیمایان از آنان استقبال کردند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و جمعی از مسوولان استان سمنان نیز با حضور در بین صفوف راهپیمایان با خیل عظیم مردم این استان در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همراهی کردند.
راهپیمایان در پایان حرکت پرشور خود با تجمع در میدان امام این شهر ضمن توجه به برنامه های متنوع یوم الله 22 بهمن و جشن انقلاب به سخنرانی حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گوش دادند.
راهپیمایان همچنین با سردادن شعارهای الله اکبر بندهای قطعنامه یوم الله 22 بهمن را تایید کردند.
به گزارش خبرگزاری رضوی، این راهپیمایی در شهرهای شاهرود، دامغان، گرمسار و سایر نقاط شهری و روستایی استان سمنان با حضور پرشور مردم مومن و انقلابی این مناطق برگزار شد.
 
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۹۷۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰