۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
Share/Save/Bookmark
 
بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به مناسبت یوم‌الله ٢٢ بهمن
 
اهالی فرهنگ، ادب، رسانه و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با صدور بیانیه‌ای از حضور خود در راهپیمایی یوم‌ا... 22 بهمن خبر داده و از سایر اقشار هم برای شرکت در این حماسه بزرگ دعوت کردند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، بار دیگر برگ زرینی از دفتر تقویم ورق خورد تا در فجر فاطمی، مردم غیور ایران اسلامی طلوع چهلمین آفتاب پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن بگیرند.
22 بهمن سالروز تجلی عزت و غرور ملت ایران و رهایی از چنگ ظلم و استبداد طاغوت است. امسال نیز همچون سال‌های گذشته مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید پیمان کرده و حمایت خود را از مقام معظم رهبری و ولایت فقیه اعلام خواهند کرد.
اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نیز همراه با خیل عظیم و خروشان امت اسلامی حضور خواهند داشت تا با آرمان های امام راحل(ره) و شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم تجدید میثاق کرده و با ولی فقیه زمان و رهبر جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) بیعتی مجدد داشته باشند.
 
 
51/51
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۹۳۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰