۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸
Share/Save/Bookmark
 
دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران تاکید کرد:
چهل سال اقتدار ملی با حضور حداکثری
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی مازندران در آستانه یوم الله ٢٢ بهمن با صدور پیامی مردم غیورمازندران و جامعه فهیم فرهنگی و هنری استان را به شرکت گسترده در راهپیمایی ٢٢ بهمن دعوت کرد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی؛ درپیام احد جاودانی امده است:
در سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و چهل سالگی این راه ماندگار، تلاش و سخت‌کوشی فعالان حوزه فرهنگ و هنر را ارج می‌نهیم که اگر همراهی و همکاری آنان نبود، کشتی عرصه پرتلاطم فرهنگ و هنر در امواج سهمگین مهاجم در هم می‌شکست.
" 22 بهمن ماه"؛ روز تجلّی اتحاد ملّی و انسجام اسلامی و وحدت اقشار مردم با گرایش های مختلف سیاسی و سلایق متفاوت است که حول محور ولایت فقیه، برای حفظ "استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی" در حرکت و تکاپو است .
روز حرکت در رودخانه جوشان و توفنده وحدت و پیوستن به اقیانوس بیکران اراده و اقتدارملی و فرصتی برای سنجش حرکت انقلاب اسلامی و هموار کردن مسیر آن در جهت نیل به اهداف والای اسلامی و انسانی است.
میعادگاهی برای تجدید عهد مردم با یکدیگر، شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری ،برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی تا رسیدن به کمال انسانی و فتح قلل رفیع عزت و شرافت .
اصحاب فرهنگ و هنر مازندران در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، دوشادوش ملت مومن و شهید پرور ایران اسلامی وفاداری خود را به آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و پشتیبانی شان را از رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کرده و با حضور حداکثری خود در راهپیمایی ٢٢ بهمن حماسه آفرینی و میثاق دیرین خود را با انقلاب محکم تر خواهند نمود.
باحضور درراهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر پیام روشنی از هوشیاری و ایستادگی را به جهانیان روایت خواهیم کرد.
 
78/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۹۲۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰