۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۸
Share/Save/Bookmark
 
استاندار زنجان:
چشم پوشی از دستاوردهای بزرگ انقلاب خیانت به خون "شهدا" است
 
استاندار زنجان گفت: هر کسی که بخواهد از کارهای بزرگ انجام شده چشم پوشی کند، به خون شهدا خیانت کرده است.
 

به گزارش خبرگزاری رضوی از زنجان؛  استاندار زنجان، در آیین بهره برداری و رونمایی از 100 پروژه فنی، عمرانی و تولیدی صدا و سیمای مرکز زنجان، با گرامیداشت یاد و خاطره فجر آفرینان، گفت: خون شهدای گرانقدر نظام اسلامی نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کرده است و به برکت خون شهدا امروز چهلمین سال انقلاب را جشن می گیریم.

اسداله درویش امیری افزود: امروز ابزار مختلفی برای اطلاع رسانی و انعکاس اخبار در سطح دنیا وجود دارد و مردم فقط به پنجره صدا و سیما نگاه نمی کنند به همین دلیل کار رسانه ای بسیار پیچیده و سخت شده است.

استاندار زنجان، با اشاره به اینکه هر کس سرعت عمل بیشتری داشته باشد در انعکاس خبر و برنامه های تاثیرگذار فرهنگی و خبری پیروز میدان است، اظهار کرد: صراحت، درستی و شفافیت در اطلاع رسانی موجب جذب مخاطب می شود.

درویش امیری، با بیان اینکه جلب رضایت 80 میلیون جمعیت ایرانی سخت و دشوار است، تصریح کرد: گاهی اگر نقدی به صدا و سیما می شود، باید دانست که کار این مجموعه بسیار سخت است.

وی افزود: هنر امام خمینی (ره) در سال 56 و 57 این بود که همه ملت ایران، همه اقوام، مذاهب و اشخاص را زیر پرچم ایران بزرگ گرد آورد.

مقام عالی استان یاد آور شد: در انقلاب صنعتی اول از آب و انرژی بخار تولید می کردیم و در انقلاب صنعتی دوم، قدرت الکتریسته برای تولید انبوه به کار گیری می شد.

استاندار زنجان، گفت: در انقلاب سوم از علم الکترونیک و فنآوری اطلاعات برای تولید خودکار استفاده کردیم اما در انقلاب چهارم با همجوشی فنآوری های مختلف مواجه هستیم.

وی، با اشاره به اینکه در آستانه انقلاب فنآوری اطلاعات هستیم، گفت: واکنش ما به این تحول باید منجسم و فراگیر باشد.

درویش امیری افزود: همانگونه که در حوادث و در شرایط سخت ما به اخبار صدا و سیما محتاج هستیم باید در امور دیگر نیز این اعتماد وجود داشته باشد.

وی، با اشاره به عملکرد مطلوب صدا و سیمای مرکز زنجان در پوشش اخبار هشتم و یازدهم محرم و دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در ایام انتخابات صدا و سیما یار دستگاه های اجرایی برای حضور پرشور مردم بوده است. 

وی، گفت: هرچند، ضعف ها و اشتباهاتی داشتیم که موجب رنجش مردم ایران شده است اما کارهایی بسیار بزرگی در طی ۳۹ سال انجام شده است.
 
73/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۸۸۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰