۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل:
راهپیمایی 22بهمن، نشانه بارز اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است
 
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل با تاکید بر اینکه مردم بصیر و انقلابی ایران با حضور پورشور خود در راهپیمایی یوم الله 22بهمن، یک بار دیگر با آرمان انقلاب تجدید بیعت خواهند کرد، گفت: راهپیمایی 22بهمن، نشانه بارز اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از استان اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در جریان بازدید از صداوسیمای مرکز اردبیل و دیدار با مدیران و کارکنان این رسانه، با تبیین بخش از دستاوردهای انقلاب اسلامی، پیشرفت های کشور در بعد از انقلاب اسلامی غیر قابل توصیف عنوان کرد و اظهار داشت: مردم بصیر و انقلابی ایران با حضور پورشور خود در راهپیمایی یوم الله 22بهمن، یک بار دیگر با آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی، حضرت امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت خواهند کرد.
وی تاکید کرد: راهپیمایی یوم الله بهمن، نشانه بارز اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و نماد همدلی و همبستگی مردم ایران برای صیانت از ارزش های انقلاب است.
امام جمعه اردبیل جمهوری اسلامی ایران را ترکیبی از جمهوریت و دموکراسی عنوان کرد و افزود: به شکرانه پیروزی انقلاب اسلامی، مردم در انتخابات متعددی به شکل آزاد شرکت کرده‌اند و این در حالی است که در زمان قبل از انقلاب، چنین امکانی میسر نبود.
وی با اشاره به اهمیت اقتدار فرهنگی در پیشرفت کشورها، گفت: هیچ جامعه ای بدون تثبیت ارزشهایی مانند وجدان کاری، انضباط، امانت داری و غیرت ملی به توسعه همه جانبه دست پیدا نمی کند و نقش رسانه ها و به ویژه صدا و سیما در ارتقای فرهنگی جامعه بسیار خطیر است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل جنگ رسانه ای و شبهه پراکنی مستمر دشمنان علیه نظام اسلامی و کشور را یکی از شیوه های دشمنان اسلام برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: دشمنان به دنبال این هستند که از هر فرصت و ترفندی همچون تهدید، تحریم و فشار اقتصادی به کشور ضربه بزنند و آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب را زیر سوال ببرند و در واقع به دنبال از بین بردن استقلال کشور و رسیدن به اهداف خود هستند که همچون گذشته مایوس می شوند.
وی آزادی به ویژه در حوزه مطبوعات و رسانه را از دستاوردهای مهم پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا، چنین آزادی در حوزه رسانه مشاهده نمی‌شود
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان، از فعالان رسانه ای و صدا و سیما خواست تا با اشرافیت کامل به موضوعات و ابعاد مختلف جامعه، در کمترین زمان ممکن و با پاسخ مناسب شیطنت های رسانه ای دشمنان را خنثی کنند.
امام جمعه اردبیل تجزیه کشورها به کشورهای ذره‌بینی را از اهداف آمریکا برای سلطه بر جهان دانست و افزود: حضور مردم در صحنه و تبعیت از مقام معظم رهبری همچون گذشته می‌تواند همه نقشه های استکبار و دشمنان را خنثی کند.
وی نقش تاثیرگذار صدا و سیما را در تنویر افکار و تبیین ارزش ها مهم و تاثیرگذار دانست و اظهار داشت: صداو سیما در زمینه تعلیم و تربیت فرزندان و خانواده‌ها، ترویج مفاهیم دینی، مدنیت، خبررسانی، اطلاع‌رسانی دستاوردهای انقلاب، معرفی توطئه‌ها و شایعات، اطلاع رسانی در عرصه‌های مختلف، انعکاس مراسم دینی و مذهبی، معرفی ارباب تولید و نبوغ جوانان برای تشویق و ایجاد انگیزه در آن‌ها، معرفی تاریخ و گذشته فاخر، تقویت احساس جمعی، کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی و بخش‌های مختلف نقش فوق‌العاده‌ای دارد.
 
83/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۸۷۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰