۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۳
Share/Save/Bookmark
 
​برگزاری نمایشگاه پوستر "یک انقلاب، یک ملت" در زنجان
 
معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان زنجان گفت: همزمان با طلوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام‌الله دهه فجر حوزه هنری استان زنجان اقدام به برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری کرده است به همین مناسبت نمایشگاه پوستری انقلاب، یک ملت"در زنجان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از زنجان؛ مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان زنجان، از برپایی نمایشگاه پوستر «یک انقلاب یک ملّت» به مناسبت ایام الله دهه فجر خبر داد.
 
امیرنعمتی، با اشاره به برپایی نمایشگاه پوستر «یک انقلاب یک ملّت» گفت: این نمایشگاه از 21 تا 23 بهمن ماه 96 در مجموعه فرهنگی و تاریخی کارخانه کبریت زنجان بر پا می شود.
 
وی افزود: این نمایشگاه به همت حوزه هنری استان زنجان با همکاری مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری زنجان، دربردارنده‌ی مجموع 22 پوستر در ابعاد80×120 از آثار هنرمندان مطرح کشور با موضوع انقلاب و بصیرت در معرض دید عموم قرار می گیرد.
 
گفتنی است، در بین آثار عرضه شده از هنرمندان هنرهای تجسمی در نمایشگاه پوستر «یک انقلاب یک ملّت»، یک اثر از آثار خانم خیبرشکن از هنرمندان زنجانی نیز به چشم می خورد.
 
علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند 21 لغایت23 بهمن 1396 همه روزه صبح و عصر به مجموعه فرهنگی و تاریخی کارخانه کبریت زنجان مراجعه کنند.
 
73/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۸۴۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰