۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
فراخوان جشنواره ملی شعر «دوبیتی و رباعی رضوی»
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از انتشار فراخوان جشنواره سراسری شعر «دوبیتی و رباعی رضوی» خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، فاضل عبادی اظهار کرد: به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی‌ابن‌موسی الرضا (ع) و همزمان با دهه کرامت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان جشنواره ملی دوبیتی و رباعی رضوی را برگزار خواهد کرد.
وی با تأکید بر اینکه این جشنواره تیرماه سال آینده در همدان برگزار می‌شود، اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین به ویژه امام رضا (ع) و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره شخصیت و معارف امام رضا (ع) و کمک به انتشار گسترده این آثار را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.
عبادی افزود: احادیث رضوی، مناقب، صفات و فضایل حضرت امام رضا (ع)، کرامات و فضیلت‌ها و ... حضرت امام رضا (ع) و جلوه‌های فرهنگ رضوی (علم، شفاعت، حلم، شفا، مهربانی و ... حضرت امام رضا (ع)) از محورهای این جشنواره است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان خاطرنشان کرد:اطلاع‌رسانی، فرآیند ثبت نام و ارسال اثر از طریق تارنمای شمس توس به نشانیhamedan.shamstoos.ir وportal.shamstoos.ir انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره 15 خردادماه 97 تعیین شده است، گفت: این جشنواره 26 تیرماه همزمان با دهه کرامت در همدان برگزار می شود.

 
 
51/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۷۱۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰