۵ اسفند ۱۳۹۶ 24 February 2018
۰
يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۴
Share/Save/Bookmark
 
اثر برگزیده جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا(ع)؛
امام رضا! برایت هدیه می آورم....
 
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (علیه السلام) هر ساله به میزبانی مازندران برگزار می شود.متن نامه برگزیده جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در بخش کودک است.
 
«به نام خدا
امام رضا (علیه السلام) سلام.
من دندان هایم دو تا لق هستند و همیشه مسواک می زنم. من خیلی دوستت دارم. من دوهزارتا دوستت دارم. دو هزار تومان پول نه! دو هزارتا عدد. من با همه دوست هستم و با هیچ کسی قهر نمی کنم.
امام رضا (علیه السلام) من هیچ وقت دروغ نمی گویم. وقتی پایم شکست، دعا کردم و از تو خواستم که پای من خوب شود و تو به حرفم گوش دادی و پایم خوب شد. من انگلیسی هم بلدم و برایت سلام انگلیسی می فرستم HELLO.
امام رضا (علیه السلام) من علاوه بر کلاس زبان انگلیسی، به کلاس قرآن کریم هم می روم. من خیلی قرآن خواندن را دوست دارم و شش سوره از قرآن را یاد گرفته ام.
فلق.*کوثر.*حمد.*توحید.*نصر.*کافرون.
امام رضا (علیه السلام) من تا هزار بلدم بشمرم. شش مهر تولدمه تو رو دعوت می کنم، برای جشن تولدم بیای خونمون. اگر نیای من دلم می گیره و بعد می شکنه. هرسال دعوتت می کنم امّا تو نمیای؟ نکنه باهام قهری. من که بچه خوبیم.
امام رضا (علیه السلام) اسم من توحیدِ. اسممو خیلی دوست دارم چون سوره توحید تو قرآن هم هست، من دوست دارم. امام خوبم ماهی قرمزی را که بابام عید برام گرفته بود، هنوز زنده هست. من از آن مراقبت می کنم تا وقتی به دیدنت آمدم، برات هدیه بیارم، تا بدونی به یادت بودم و خیلی دوست دارم. خوش به حال کبوترای حرمت، ماهی منو هم کبوتر کن! کبوتری سرخ برای گنبد زردت...!
امام رضا (علیه السلام) دوستت دارم و تو رو به خدای مهربان می سپارم».

خداحافظ. فرزند کوچکت

محمد توحید اکبری (چهارمحال و بختیاری) _ رتبه سوم گروه سنی ۷ _ ۱۰ سال
جشنواره بین المللی نامه ای به امام رضا (علیه السلام) _ مازندران
 
90/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۶۳۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰