۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
داخلی
۰
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۳
Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه زنجان:
جوانان باید در تمام زمینه‌ها، با دستاوردهای انقلاب آشنا شوند
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف خواستار آشنایی نسل جوان با این دستاوردها شد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از زنجان؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، در خطبه‌های نماز جمعه شهر زنجان، اظهار کرد: این انقلاب متعلق به تمام اقشار جامعه است و با تلاش همه به پیروزی رسید.
 
آیت‌الله علی خاتمی، به دوران پیش از انقلاب و قطب های غرب و شرق اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی وابسته به هیچ یک از این قطب ها نبود و پیروزی این انقلاب معجزه قرن به شمار می رود.
 
وی با یادآوری اینکه در طول چهل سال عمر پربرکت این انقلاب شاهد دستاوردهای بسیاری در حوزه های مختلف هستیم، افزود: موفقیت های کشور در عرصه های علمی در جهان نشان از اقتدار نظام است.
 
نماینده ولی فقیه در استان گفت: 12 بهمن روز فناوری فضایی است و نشان از پیشرفت علمی کشور می باشد.
 
امام جمعه زنجان با اشاره  به سالروز ورود تاریخی حضرت امام به کشور در 12 بهمن، اظهار کرد: در 15 بهمن هم شورای انقلاب و دولت موقت شکل گرفت.
 
وی با بیان اینکه ایران پس از پیروزی انقلاب از سلطه طاغوت بیرون آمد و به عزت رسید، تصریح کرد: این انقلاب پیروزی حق بر باطل بود.
 
امام جمعه زنجان به برخی از ویژگی های انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب با فطرت انسان های پاک هماهنگ است.
 
 نماینده ولی فقیه در استان، گفت: انقلاب اسلامی ایران بر خلاف دیگر انقلاب ها که نگاه تک بعدی دارند، یک دیدگاه کلی دارد.
 
خطیب جمعه زنجان با اشاره به اینکه در  قرآن هم به صرفه جویی بسیار تاکید شده است،  با خطاب به نمازگزارن خواستار صرفه جویی در مصرف گاز در روزهای سرد سال شد.
 
73/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۵۹۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰