۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
اسفندماه امسال؛
هفته فرهنگی بابا طاهر در همدان برگزار می‌شود
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: هفته فرهنگی باباطاهر اسفندماه امسال در همدان برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، فاضل عبادی ظهر امروز در جلسه ستاد استانی هفته فرهنگی باباطاهر اظهار کرد: به مناسبت برگزاری همایش ملی «هزاره باباطاهر»، این اداره کل با همکاری دانشگاه بوعلی سینا و انجمن‌های ادبی، هفته فرهنگی باباطاهر را در همدان برگزار می‌کند.
وی با بیان اینکه برنامه‌های این هفته از جمعه 4 اسفندماه با ادای احترام به مقام شامخ باباطاهر آغاز خواهد شد، افزود: برنامه صبح جمعه باباطاهر هم همان روز ساعت 10 در محل آرامگاه باباطاهر برگزار خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از افتتاح نمایشگاه خوشنویسی دوبیتی‌های باباطاهر خبر داد و گفت: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز شنبه 5 اسفندماه در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی برگزار خواهد شد.
وی رونمایی از کتاب دوبیتی‌های باباطاهر را از دیگر برنامه‌های این هفته فرهنگی عنوان کرد و گفت: این مراسم روز یکشنبه 6 اسفندماه در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی برگزار می‌شود.
عبادی خاطرنشان کرد: مراسم عصر شعر باباطاهر دوشنبه 7 اسفندماه و مراسم سوته دلان الوند روز سه شنبه 8 اسفندماه ساعت 16 در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی برگزار خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان برگزاری همایش ملی هزاره باباطاهر را از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته برشمرد و گفت: این برنامه روز چهارشنبه 9 اسفندماه با حضور مقامات کشوری و استانی، اساتید و صاحب‌نظران دانشگاهی و اهالی فرهنگ و ادب در سالن شهید چمران دانشگاه بوعلی‌سینا برگزار خواهد شد.
عبادی تأکید کرد: برگزاری برنامه شب موسیقی باباطاهر در روز پنجشنبه 10 اسفندماه، پایان‌بخش برنامه‌های این هفته خواهد بود. این برنامه هم در مجتمع فرهنگی و سینمایی شهید آوینی برگزار خواهد شد.
 
51/51
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۴۳۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰