۳ اسفند ۱۳۹۶ 22 February 2018
۰
سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
Share/Save/Bookmark
 
جشن «سیمرغ و پروانه‌ها» درمازندران/اکران رایگان 5 فیلم کودک و نوجوان
 
جشن «سیمرغ و پروانه‌ها» با حضور دانش‌آموزان مازندرانی همزمان با برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با نمایش پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در سینماهای جشنواره در ساری و نوشهر برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از اکران پنج فیلم ویژه کودکان و نوجوانان همزمان با جشنواره فیلم فجر استان خبر داد.
محسن محمدی افزود:در پی اجرای سیاست‌های سازمان سینمایی مبنی بر توجه به سینمای کودک و نوجوان و ایجاد نشاط در جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در سانس صبح روزهای برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر ساری و نوشهر اکران خواهد شد..
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه اکران این فیلم ها به صورت رایگان خواهد بود، تصریح کرد: فیلم‌های "قهرمانان کوچک"، "دنیای کیف‌ها"، "فیلشاه"، "دزد و پری ۲" و "شکلاتی" به ترتیب هر روز یک فیلم از چهاردهم تا هجدهم بهمن ماه سال‌جاری ساعت ١٠ صبح اکران خواهد شد..
وی در پایان تاکید کرد: مدارس استان برای استفاده از این برنامه و انجام هماهنگی حضور دانش آموزان خود در سالن سینما باید از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان اقدام کنند.
 
 
 
 
 
78/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۴۱۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰