۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
Share/Save/Bookmark
 
سلام دوباره سیمرغ به مازندرانی ها/اکران 17 فیلم جشنواره فجر در مازندران
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از اکران فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در ساری و نوشهرخبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از مازندران، احد جاودانی افزود: ١٧ فیلم از بخش سودای سیمرغ و بخش ویژه کودکان و نوجوانان جشنواره فیلم فجر در دو شهرساری و نوشهر اکران خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران اسامی فیلم‌هایی که در استان اکران خواهد شد را اعلام کرد و گفت: «قهرمانان کوچک»، «خجالت نکش»، «جاده قدیم»، «دنیای کیف‌ها»، «چهارراه استانبول»، «دارکوب»، «فیلشاه»، «ماهورا»، «بمب»، «دزد و پری»، «امیر»، «شکلاتی»، «تنگه ابوغریب»، «سوء تفاهم»، «به وقت شام»، «سرو زیر آب» و «مغزهای کوچک زنگ‌زده» در مازندران اکران می‌شود.
وی ادامه داد: فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۴ تا ۲۲ بهمن ماه در مازندران اکران می شود.
جاودانی افزود: این اداره‌کل با تلاش با برگزاری این جشنواره و همچنین سایر رویدادها با موضوعیت و محوریت دهه فجر در راستای برگزاری هر چه باشکوه‌تر جشن‌های مردمی تلاش می کند.
وی برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان را یک فرصت فرهنگی ذکر کرد و اظهار داشت: نیاز است همه دستگاه ها در برگزاری این برنامه فرهنگی ما را یاری کنند که شاهد اثرگذاری این جشنواره مهم در سطح استان باشیم .
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه مازندران تنها استانی است که میزبان جشنواره فیلم فجر در دو شهر مختلف در غرب و مرکز استان است، خاطرنشان کرد: سعی‌مان بر این بوده تا با رایزنی فیلم‌های بهتری را در جشنواره امسال در استان داشته باشیم.
وی افزود: پنج عنوان فیلم کودک هم در جشنواره در سانس‌های صبح برای کودکان به نمایش گذاشته می‌شود.
 
 
78/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۴۳۷۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰