۲ بهمن ۱۳۹۶ 22 January 2018
داخلی
۰
يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰
Share/Save/Bookmark
 
آیت‌الله سبحانی:
نغمه‌های روح‌بخش مرحوم مظاهری به جوانان روح ایمان و تقوا می‌بخشید
 
یکی از مراجع عظام تقلید در پیامی درگذشت خطیب توانای حوزوی، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مظاهری را تسلیت گفت و اظهار کرد: نغمه‌های روح‌بخش مرحوم مظاهری به جوانان روح ایمان و تقوا می‌بخشید.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، آیت‌الله جعفر سبحانی در پیامی درگذشت خطیب توانای حوزوی، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مظاهری را تسلیت گفت.

در ابتدای متن این پیام آمده است: درگذشت عالم ربانی، مبلغ والامقام حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ مهدی مظاهری(رحمه الله) را با کمال تأسف دریافت کردم.

ادامه این پیام می‌افزاید: فقید سعید در قلمرو تبلیغ بهترین مبلّغ بود و در جهت خدمتگزاری به ایتام و محرومان و مستمندان پیشگام بود و آثار موجود در این زمینه بهترین گواه بر دلسوزی بر چنین طبقه بود.

در ادامه این پیام آمده است: نیایش و دعای او در شبهای رمضان دل‌ها را به سوی جهان دیگر متوجه می‌کرد و نغمه‌های روح‌بخش او به جوانان روح ایمان و تقوا می‌بخشید.

در خاتمه پیام آیت‌الله سبحانی آمده است: ایشان مصداق آیه (إِنَّ الَّذِینَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَـنُ وُدًّا) هستند. مهر و محبت او در دل مردم اصفهان و کلیه کسانی که با او آشنا بودند، بر اثر خدمات ارزنده تبلیغی و خدمت صادقانه به جامعه است و به‌حق او مصداق این فقره است (سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمَـنُ وُدًّا).
 
18/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۶۸۰
مرجع : فارس
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰