۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
داخلی
۰
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
Share/Save/Bookmark
 
حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر:
رهنمودهای رهبر انقلاب مایه دلگرمی جامعه و یأس دشمنان است
 
نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب گفت: جامعه از سخنان رهبری سخنان دلگرمی می‌گیرند و همچتین یأس را در دشمنان خود احساس می‌کنیم که می‌دانند این دیدبان تیزبین، هوشمند، عالم و مقتدر انقلاب پیوند ناگسستی با امت اسلام دارد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، حجت الاسلام والمسلمین سید جلال رضوی مهر، نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم قم گفت: یک محور از سخنان ایشان افق‌های آینده است که رهبر معظم انقلاب از افق‌های آینده به گونه‌ای خبر می‌دهند که انگار می‌بینند و بر اساس مشاهدات بیاناتی را ابراز می‌کنند.
حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر محور دوم تحلیل سخنان رهبر معظم انقلاب را آشنایی ایشان به مسائل روز دانست و ابراز داشت: محور سوم از تحلیل سخنان رهبر معظم انقلاب، تاریخ گذشته نظام، منطقه، انقلاب، رخدادها و رویدادهایی است که پشت سر گذاشته‌ایم.
وی ادامه داد: امروز کلیدواژه‌های رهبری که کد حرکت برای همه مردم و مسؤولان است با ایجاد یک فضای توازن، سرعت و حرکت را در جامعه وارد می‌کنند؛ نقشه‌های دشمن را با هوشیاری و درایت می‌دانند و بر اساس این برای مردم توطئه‌ها را بر ملا می‌کنند.
نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم شناخت رهبر معظم انقلاب از مسائل مختلف را به دلیل وجود پشتوانه معنوی ایشان دانست و گفت: انقلاب ما بعد از هر سخنرانی رهبر معظم انقلاب سرعت مضاعف به خود می‌گیرد و ملت ما نشاط و روحیه امیدی را در خود احساس می‌کند.
حجت الاسلام والمسلمین رضوی مهر افزود: مسؤولان از این سخنان دلگرمی می‌گیرند و ما یأس را در دشمنان خود احساس می‌کنیم که می‌دانند این دیدبان تیزبین، هوشمند، عالم و مقتدر انقلاب که مورد علاقه همه توده‌های جامعه است پیوند ناگسستی با امت اسلام دارد.
وی در پایان گفت: امروز محور اصلی وحدت بین همه قوای نظام و ملت و دولت رهبر معظم انقلاب است و سخنان رهبر معظم انقلاب قانون است؛ ایشان لیاقت رهبری امت واحده اسلام را در سی سال رهبری خود به اثبات رسانده‌اند
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۶۴۸
مرجع : رسا
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰