۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
داخلی
۰
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
Share/Save/Bookmark
 
آیت‌الله علوی‌گرگانی:
باید در مسیر دفاع از ولایت ثابت‌قدم بود
 
یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به اینکه باید ملت به صورت علمی تبلیغ و تشویق شوند، گفت: همه باید در مسیر مرجعیت و رهبری حرکت کنند و در این مسیر ثابت‌قدم باشند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی  در دیدار اعضای حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه این حزب یکی از ارکان انقلاب بوده و سابقه درخشانی دارد، اظهار کرد: این حزب بدون هیچ نقطه‌ضعفی در مسیر امام و رهبری حرکت کرده است و امیدواریم همیشه این روند ادامه داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه اگر جامعه را به یک انسان تشبیه کنیم، دارای بخش‌های مختلفی است، بیان کرد: می‌توان گفت که حزب موتلفه اسلامی استخوان توانمند انقلاب بوده و این بیان خلاف نیست.
این مرجع تقلید با بیان اینکه امیدواریم که به واسطه حزب موتلفه اسلامی قدرت انقلاب بیش از پیش نشان داده شود، یادآور شد: باید همیشه در مسیر امام و رهبری حرکت کرده و به کسی نیز اجازه ندهید که در مسیر خلاف حرکت کند.
وی ضرورت آگاهی سازی مردم را مورد تأکید قرار داد و گفت: اگر مردم آگاه شوند از ما جدا نمی‌شوند مگر اینکه دشمن فرهنگ را تغییر دهد که در چنین شرایط کار دشوار خواهد شد.
آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به اینکه باید ملت به صورت علمی تبلیغ و تشویق شوند، بیان کرد: باید همه در مسیر مرجعیت و رهبری حرکت کنند و باید در این مسیر ثابت‌قدم بود.
وی با اشاره به وعده‌های الهی گفت: وعده‌های خداوند حق است و باید در مسیر دفاع از اسلام و انقلاب ایستادگی کرد.
 
18/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۶۱۲
مرجع : فارس
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰