۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
داخلی
۰
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
Share/Save/Bookmark
 
آیت‌الله سعیدی:
کشورهای اسلامی به وجود سرداران شجاع ایرانی افتخار می‌کنند
 
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با بیان اینکه تمام کشورهای اسلامی به وجود سرداران شجاع ایرانی افتخار می‌کنند، گفت: امیدواریم بتوانیم زمینه‌ساز ظهور حضرت ولیعصر (عج) باشیم.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، آیت‌الله سید محمد سعیدی ظهر دیروز در دیدار با وزیر دفاع با اشاره به اینکه قیام 19 دی مردم قم از اهمیت بسیاری در تاریخ انقلاب برخوردار است، اظهار کرد: این موضوع که توانسته‌ایم با حضور مرجعیت و روحانیت از اسلام دفاع کنیم و در جهان روی پای خود بایستیم بسیار مهم و قابل توجه است.
وی با بیان اینکه نظامی که در دنیا بتوانند با آزادی تمام از اسلام دم بزند دشمنان زیادی دارد، مطرح کرد: دشمن هیچ وقت با استقلال و شکل‌گیری نظام‌های اسلامی موافق نیست و همیشه در کمین سرنگونی این نظام است ولی امروزه جمهوری اسلامی ایران با موفقیت در عرصه‌های مختلف توانسته است مشت محکمی بر دهان آن‌ها بزند.
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با بیان اینکه تمام کشورهای اسلامی به وجود سرداران شجاع ایرانی افتخار می‌کنند، عنوان کرد: امیدواریم با فرماندهی مقام معظم رهبری، رشادت‌های سرداران نیروهای مسلح و حمایت مردم انقلابی بتوانم زمینه‌ساز ظهور حضرت ولیعصر (عج) باشیم.
 
18/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۶۱۱
مرجع : فارس
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰