۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
۰
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸
Share/Save/Bookmark
 
برگزاری نمایشگاه کتاب و فیلم فجر در استان کهگیلویه و بویراحمد
 
معاون فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: نمایشگاه کتاب استان با حضور 270 ناشر کشوری و جشنواره فیلم فجر با 23 فیلم در یاسوج برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از یاسوج، سیدمحمد کاظم نظری شب گذشته در نشست هماهنگی برگزاری نمایشگاه کتاب این استان، گفت:  نمایشگاه کتاب استان با بیش از 45 هزار عنوان و 800 هزار جلد کتاب در 200 غرفه و با حضور 270 ناشر کشوری و تعدای ناشر استانی بهمن ماه امسال در یاسوج برگزار می شود.

وی این دو اتفاق را رویداد مهم فرهنگی برای استان آن هم در بهمن ماه که سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بوده دانست و اظهار داشت: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای دسترسی آسان مردم به کتاب و تقویت فرهنگ کتابخوانی است.

نظری ادامه داد: این نمایشگاه همزمان با دهه فجر از 16 بهمن به مدت یک هفته با حضور ناشران برتر و شاخص کشوری در مصلی امام خمینی (رحمه الله علیه) شهر یاسوج برپا می ‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: استان از 12 تا 22 بهمن میزبان جشنواره فیلم فجر با اکران 23 فیلم و محوریت فجر انقلاب اسلامی در 2 سالن سینمایی در استان است.

وی گفت: همه دستگاه های اجرایی برای هرچه باشکوهتر برگزاری نمایشگاه کتاب یاسوج و جشنواره فیلم فجر متولیان امر را یاری کنند.
 
 
49/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۶۰۸
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰