۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل:
نماز در کاهش آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد
 
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به جایگاه نماز در جامعه اسلامی، گفت:نماز عاملی موثری در کاهش آسیب های اجتماعی است و در مصون سازی جوانان از آسیب های اجتماعی و سلامت جامعه نقش بسزایی دارد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از استان اردبیل، ناصر عتباتی، دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل در مراسم تجلیل از فعالان و خادمان نماز که در دادسرای اردبیل برگزار شد، با اشاره به جایگاه نماز در دین مبین اسلام و تاکید قرآن و اهل بیت علیهم السلام برای اقامه این فریضه الهی، نماز را عاملی موثر در کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد و با تاکید بر نقش دستگاه های اجرایی در ترویج فرهنگ اقامه نماز، گفت: نماز در مصون سازی جوانان از آسیب های اجتماعی و سلامت جامعه نقش بسزایی دارد.
وی با اشاره به هجمه های دشمنان اسلام برای از بین بردن هویت اسلامی و احیای فرهنگ غربی، گفت: دشمن با جنگ نرمی که به راه انداخته، فرهنگ اصیل قرآنی و اسلامی ما مورد هدف قرار داده است و با ید تلاش شود تا جوانان ما در مقابل این تهدیدات مصون شوند.
عتباتی با اعلام اینکه نماز و اقامه آن سد محکمی در برابر سیل هجمه های فرهنگی دشمنان است، افزود: بدون شک نماز باعث پویایی و نشاط معنوی جامعه و عامل بازدارنده از گناه و فساد است.
وی اقامه نماز اول وقت را در دستگاه های اجرایی مورد تاکید قرار داد و افزود: اقامه نماز اول وقت مورد تاکید اهل بیت علیهم السلام است و باید تلاش کنیم این فرهنگ در تمام سال و در سطح جامعه ساری و جاری شود.
عتباتی با قدردانی از مروجین فرهنگ نماز، از اعضای ستاد اقامه نماز اداره کل دادگستری استان تجلیل کرد.
 
83/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۵۶۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰