۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
۰
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹
Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در استان سمنان
مردم ایران اسلامی بار دیگر بصیرت خود را در برابر فتنه گران نشان دادند
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تاکید بر اینکه مردم ایران اسلامی بصیرت خود را در برابر فتنه گران و اغتشاشگران بار دیگر نشان دادند، از حضور مردم ولایت مدار در صحنه های دفاع از انقلاب اسلامی تجلیل کرد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از سمنان، ایت الله سیدمحمد شاهچراغی در گفت و گویی تصریح کرد: مردم از مشکلات موجود کشور به خصوص وضعیت نابسامان گرانی گلایه مند هستند اما وقتی پای اصل نظام و ولایت در میان باشد همین مردم در صحنه حاضر می شوند و کفن به تن می کنند.
وی با اشاره به دسیسه ها و توطئه های گوناگون نظام سلطه و استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی، گفت: صهیونیست ها، سردمداران آمریکا و مزدوران آنان به ویژه شاهزاده های خودباخته عربستانی، خواب از بین بردن این نظام مقدس را با خود به گور می برند.
امام جمعه سمنان با تاکید بر ضرورت شناسایی و دستگیری عوامل این اقدامات موهن و برخورد قاطع با فتنه گران که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره انداختند، به برخورد موثر و مثبت پلیس با فتنه انگیزان و هنجارشکنان اشاره کرد و با قدردانی از خویشتنداری و سعه صدر ماموران ناجا خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی مردانه در برابر قانون شکنان ایستاد.
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با قدردانی از حضور موثر و هدفمند پلیس در مواجهه با قانون گریزی و هنجارشکنی های روزهای اخیر تاکید کرد: نیروی انتظامی مردانه در برابر فتنه انگیزان ایستاد.
مردم همیشه در صحنه استان سمنان در روزهای اخیر با حضور گسترده در راهپیمایی با اعلام حمایت و تبعیت از مقام معظم رهبری، خشم و انزجار خود را از توطئه های دشمنان و اعمال فتنه گران و اغتشاشگران اعلام کردند.
 
 
50/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۴۹۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰