۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
داخلی
۰
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۶
Share/Save/Bookmark
 
ارائه محصولات ویژه فاطمیه اول از سوی مؤسسه هنر و ادبیات هلال
 
مؤسسه هنر و ادبیات هلال وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی در دهه فاطمیه اول 1439هجری قمری اشعار، نوحه و مقتل را به صورت روزانه روی اپلیکیشن رادیو اینترنتی هلال قرار می‌دهد.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، مؤسسه هنر و ادبیات هلال در راستای هدف عالی ترویج اشعار و مراثی مناسب و منطبق بر مبانی دینی شیعه، بعداز چاپ آثار استاد سازگار و دیگر اساتید عرصه ادبیات مذهبی، طراحی و اجرای سایت مدایح (www.madayeh.com) را در پیش گرفت که تمام کتب منتشره مؤسسه در آن سایت قابل دسترسی و استفاده است.

پس از آن با راه اندازی تلفن گویای هلال که شامل بهترین اشعار در تمام مناسبت‌های سال و ارائه همزمان شعر از طریق دستگاه نمابر است، گامی در جهت تغذیه فکری و فرهنگی فضاهای مذهبی برداشت.

همچنین با توجه به سرعت پیشرفت ابزارهای مورداستفاده برای ارتباط سریعتر و اطلاع‌رسانی وسیعتر، مؤسسه هنر و ادبیات هلال در آخرین فعالیت خود اپلیکیشن رادیو اینترنتی هلال را برای سیستم‌های تبلت و گوشی‌های هوشمند اندروید و ios طراحی و اجرا کرده است که در فاطمیه اول ۱۴۳۹هجری قمری با توجه به نیاز امروز جامعه شعر، نوحه و مقتل را به صورت روزانه و متناسب با موضوع تقدیم مداحان و علاقه‌مندان خواهد کرد.
 
 
 
19/19
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۴۷۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰