۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
۰
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹
Share/Save/Bookmark
 
فعالیت های قرآنی در کهگیلویه و بویراحمد نیاز به حمایت ویژه دارند
 
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت های قرآنی نیاز به حمایت بیشتری دارد، ضمن اینکه گسترش این برنامه‌ها، نقش مؤثری در معنویت جامعه دارد
 
 به گزارش خبرگزاری رضوی از یاسوج؛ حسین علی‌نسب در جمع نخبگان قرآنی که با حضور عدل هاشمی‌پور، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس برگزار می شد اظهار داشت: فعالیت های قرآنی نیاز به حمایت بیشتری دارد.
وی با اشاره به مشکلات مالی مؤسسات قرآنی، افزود: در حال حاضر مؤسسات قرآنی با مشکلات مالی زیادی روبه رو هستند و خیلی از این‌ها حتی اجاره ساختمان هم بدهکار هستند.
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه گسترش فعالیت‌های قرآنی و محافل قرآنی نقش مؤثری در معنویت جامعه دارد، یادآور شد: اگر بحث مالی مؤسسات حل شود افزایش مؤسسات و خانه‌های قرآنی به راحتی انجام می‌شود.
علی‌نسب با بیان اینکه اعتبار فعلی قرآنی مصوب مجلس شورای اسلامی برای فعالیت‌های قرآنی مناسب نیست، ابراز کرد: انتظار بیشتری داریم که نماینده مردم با توجه به عضویت در فراکسیون قرآن وعترت در این مورد همکاری لازم را انجام دهند.
وی عنوان کرد: با توجه به واگذاری دبیری مؤسسات قرآنی کشور ازسوی شورای توسعه فرهنگ قرآنی و حجم بالای فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی اعتباری حداقل۴ برابری می‌طلبد که متاسفانه مبلغ مصوب اصلا جوابگوی این فعالیت‌ها نیست.
 
 
 
49/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۴۴۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰