۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
۰
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹
Share/Save/Bookmark
 
اعزام والدین معظم شهدای سپیدان فارس به مشهد مقدس
 
رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران سپیدان ازاعزام والدین معظم شهدای سپیدان به مشهد مقدس خبرداد.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رضوی از فارس، فریدون رفیعی گفت: این اردوی زیارتی با هدف تجلیل از خانواده معظم ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت  والدین معظم شهدا برگزار شد و هدف از برگزاری این اردو، ایجاد نشاط معنوی در پرتو زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) دانست.
رفیعی با بیان اینکه بنیادشهید وامورایثارگران در طول سال برای خانواده شهدا و ایثارگران برنامه‌های فرهنگی و اردویی برگزار می‌کند، تصریح کرد: این اردوهای فرهنگی با هدف تجلیل و قدردانی از ایثارگران بسیجی و خانواده‌های آن‌ها برگزار می‌شود تا مودت و انسجام بین این خانواده‌ها بیشتر شده و ما نیز بتوانیم دین خود را به خانواده شهدا ادا کنیم.
رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران سپیدان ادامه داد: بازدید از موزه ها، حرم شناسی، سبک زندگی دینی و ... از جمله برنامه های پیش بینی شده برای زایران حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علیه السلام است.
رفیعی اظهار کرد: خانواده‌های شهدا و جانبازان از سرمایه‌های ارزشمند جامعه هستند که باید به طور ویژه مورد توجه قرار گیرنددر همین راستا و طبق برنامه زمانبندی شده اقدام به برگزاری سفرهای زیارتی برای این بزرگواران کرده‌ایم.
این مسوول با بیان اینکه باتوجه به شرایط موجود؛ تعدادی از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان به مشهد مقدس اعزام می‌شوند، گفت: هر ماه حدود ۴0 نفر و هر سه ماه حدود 12۰ نفر این افراد شناسایی، ثبت‌نام و به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.
وی، مدت زمان رفت و برگشت این کاروان را یک هفته عنوان کرد و یادآور شد: طبق بخشنامه کشوری، این سفر معنوی به صورت کاملا رایگان برگزار می‌شود.
 
46/46
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۴۱۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰