۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
پایان ماه دی ماه آخرین مهلت شرکت در جشنواره قرآن و عترت خوزستان
 
«تلاوت» یکی از رشته‌های فراخوان هفته قرآن و عترت در خوزستان است که قاریان و مرتلان تا پایان دی‌ماه می‌توانند در این جشنواره قرآنی شرکت کنند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از خوزستان ، قاسم مقدمی دبیر بخش تلاوت هفته قرآن و عترت خوزستان اظهار کرد : «تلاوت» یکی از رشته‌های فراخوان هفته قرآن و عترت است که از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منتشر شده است موضوع اصلی این بخش قرائت تحقیق و ترتیل است و قاریان و مرتلان می‌توانند در این بخش از جشنواره هفته قرآن و عترت شرکت کنند.
وی افزود : قاریان و مرتلان برای شرکت در این فراخوان باید یک قطعه تلاوت ترتیل یک صفحه ای از سوره نساء به صورت mp۳ و یک قطعه تحقیق ۵ دقیقه ای از صفحات ۲۵۱ یا ۱۹۷ یا ۴۷۳ قرآن کریم به انتخاب شرکت کننده به صورت mp۳ به پرتال هفته قرآن و عترت ارسال کنند.
 وی افزود : شرکت  در این بخش ویژه دختران و پسران مقطع سنی زیر ۱۵ سال است و پس از ارزیابی قرائت‌ها، قاریان و مرتلان برای شرکت در مرحله حضوری دعوت خواهند شد.
دبیر بخش تلاوت هفته قرآن و عترت خوزستان گفت: فایل صوتی ترتیل و تحقیق به پایگاه اینترنتی دبیرخانه به نشانی: www.hq-khz.ir ارسال شود.
وی در پایان تأکید کرد: آخرین مهلت ثبت نام و ارسال فایل‌های صوتی پایان دی ماه می باشد .
 
84/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۳۶۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰