۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰
Share/Save/Bookmark
 
حضور دو اثر از خوزستان در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر
 
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: از خوزستان دو اثر در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر امسال شرکت می‌کنند که انشاالله در این جشنواره به موفقیت خواهند رسید .
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از خوزستان، ناصر چنانی، در آئین افتتاحیه دومین جشنواره تئاتر فجر استان خوزستان، اظهار کرد: جشنواره تئاتر فجر ،امسال در 6 استان کشور برگزار خواهد شد که خوزستان از پر برنامه‌ترین استان‌های میزبان تئاترهای امسال است.
 معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: در برنامه‌های امسال علاوه بر اجرای نمایش‌ها و نشست‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی نیز برنامه‌ریزی شده اند که در جهت ترویج، آموزش و ارتقاء سطح تئاتر در استان مؤثر  خواهد بود
وی افزود: از خوزستان دو اثر در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر امسال شرکت می‌کنند که یکی نمایش «هذیان» از مرتضی سخاوت و از شهر دزفول است و دیگری نمایشی از سیاوش عالی پور از اهواز است که امیدواریم در این جشنواره موفق باشند.
چنانی ادامه داد : جشنواره فجری که در استان‌ها برگزار می‌شود غیر رقابتی بوده و گروه‌های نمایشی اجراهای عمومی خواهند داشت، لذا همه هم استانی‌های عزیز دعوت می شود  این نمایش‌ها را از نزدیک ببینند.
وی با اشاره به اینکه امسال استان خوزستان کاملاً متفاوت با استان‌های دیگر وارد عرصه جشنواره شده است گفت: به دنبال این هستیم که شعار «تئاتر برای همه» تحقق پیدا کند و مردم به تئاتر نزدیک‌تر شوند و در همین راستا ما اجراها را در 6 شهرستان برنامه‌ریزی کردیم.
 چناری گفت: هنرمندان استانی و کشوری استقبال خوبی از حضور در این جشنواره داشته‌اند که از این بابت از آنها تشکر می‌کنم.
 
84/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۳۶۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰