۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۹
Share/Save/Bookmark
 
با حضور عزت الله ضرغامی؛
اختتامیه جشنواره رسانه ای مبارزه با مفاسد اقتصادی در گیلان برگزار می شود
 
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان از ارسال یک هزار و ۲۰۷ اثر به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد و گفت: آیین اختتامیه این جشنواره، عصر امروز (۱۶ دی) با حضور عزت الله ضرغامی در رشت برگزار می شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از گیلان، محسن جعفری اظهار کرد: نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی با هدف اشاعه و ترویج آرمان‌ های مقدس نظام جمهوری اسلامی در مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی از طریق رسانه‌ های مجازی و مکتوب، گسترش فعالیت‌ های مطالبه‌ گرانه رسانه‌ ای در حوزه سلامت اقتصادی و تقدیر از فعالان حوزه اقتصادی رسانه‌ های مجازی و مکتوب برگزار می شود.
وی با بیان اینکه جشنواره مذکور در دو بخش مطبوعات و خبرگزاری‌ ها و پایگاه‌ های خبری و تحلیلی برگزار شد اذعان کرد: بخش‌ های سرمقاله، خبر، گزارش، یادداشت، عکس، مصاحبه و تیتر از بخش های مطبوعات بوده و بخش خبرگزاری‌ ها و پایگاه‌ های خبری و تحلیلی در خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس و خبر با هم رقابت کردند.
رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان از ارسال یک هزار و ۲۰۷ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: از این تعداد، هشت درصد به دلیل عدم مرتبط بودن با محورهای جشنواره، حذف شد.
جعفری اذعان کرد: استان های گیلان، تهران، اردبیل و گلستان بیشترین آثار ارسالی به این جشنواره را داشتند.
قائم‌ مقام جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی مطبوعات تصریح کرد: آیین اختتامیه این جشنواره، امروز (شنبه ۱۶ دی‌) ساعت شش عصر با سخنرانی عزت الله ضرغامی، رئیس سابق رسانه ملی و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی در سالن شهدای ناجا، جنب میدان انتظام (رازی) رشت برگزار می‌ شود.
وی با اشاره به برنامه های جنبی این جشنواره تصریح کرد: تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم رسانه شهیدان سیرت نیا و حامد کوچک زاده، تجلیل از مدیران رسانه‌ های برتر در مدیریت بحران، اعطای دیپلم افتخاری خبرنگاری بین‌ المللی به 45 خبرنگار کاروان خبری پیاده‌ روی اربعین حسینی(ع) و تجلیل از مسئولان کانون‌ های بسیج رسانه آستارا و لاهیجان از برنامه‌ های جانبی این مراسم است.
 
77/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۳۵۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰