۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
۰
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸
Share/Save/Bookmark
 
خروش گسترده مردم سمنان در محکومیت عوامل فتنه و اغتشاش
 
هزاران نفر از مردم ولایت مدار سمنان روز شنبه با حضور گسترده در راهپیمایی مردمی با محکوم ساختن حوادث اخیر و عوامل ایجاد فتنه و آشوب، حمایت و تبیعیت خود را رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ابراز کردند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رضوی از سمنان، مردم انقلابی سمنان راهپیمایی خود را از میدان مشاهیر به سمنان میدان سعدی برگزار کردند و با سر دادن شعارهای انقلابی توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در ایجاد و حمایت از آشوب و اغتشاش در ایران اسلامی محکوم کردند.
راهپیمایان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود مزدور، مرگ بر گرانی، هم غزه و هم ایران جانم فدای ایران و دیگر شعارهای انقلابی بار دیگر عزم و اراده خود را در حمایت از انقلاب اسلامی، رهبری معظم انقلاب اسلامی و ارزش ها و دست آوردهای بزرگ و ارزشمند این نظام الهی ابراز کردند.
در این راهپیمایی که با شرکت پرشور قشرهای مردم به ویژه جوانان و نوجوانان، بانوان، خانواده معظم شهدا، روحانیون و ... همراه بود نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار سمنان و جمعی از مسوولان نیز حضور داشتند.
این راهپیمایی با سخنرانی مسوول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران و امام جمعه موقت ورامین در سمنان پایان یافت.
حجت الاسلام محمدی در اجتماع راهپیمایان با تجلیل از حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی ها و تجمع های حمایت از نظام در نقاط مختلف کشور و استان سمنان به درخواست های مردمی اشاره کرد و گفت: دشمنان که قصد سوء استفاده از درخواست های به حق و مشروع مردم داشتند با حضور آگاهانه و انقلابی مردم در این اقدام خود ناکام ماندند.
وی متذکر شد: مردم از گرانی، حقوق های نجومی، وضعیت معیشتی و برخی از مشکلات ناراحت هستند اما هرگز اجازه سوء استفاده به بیگانگان نخواهند داد و همواره حامی ولایت و نظام مقدس اسلامی هستند.
امام جمعه موقت ورامین از مسوولان خواست تا با تلاش بیشتر در رفع مشکلات مردم به ویژه مقابله با گرانی، تامین نیازهای معیشتی و مبارزه با فساد تلاش کنند و قوه قضاییه نیز با مزدوران آمریکایی که حوادث اخیر را ایجاد کردند به شدت برخورد نماید.
همزمان با سمنان، مردم انقلابی شهرهای شاهرود و گرمسار نیز روز شنبه در راهپیمایی گسترذه خشم و انزجار خود را از توطئه های دشمنان و عوامل فتنه در حوادث اخیر به نمایش گذاشتند.
 
 
50/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۳۴۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰