۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳
Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در خوزستان درنماز جمعه اهواز :
راهپیمایی مردمی؛ بارانی که شهر ها را از وجود اغتشاشگران پاک کرد
 
خطیب نماز جمعه اهواز اظهار کرد: راهپیمایی مردم مانند باران مطهری بود که شهر ها را از حیث وجود اغتشاشگران پاک کرد و مثل آب جاری بود که سبب طهارت شد و کشور را از ناپاکی آشوبگران، عوامل ضدانقلاب و مزدوران اجانب تطهیر کرد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از خوزستان ، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری خطیب نماز جمعه اهواز در نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته اهواز، ضمن تقدیر از حماسه حضور مردم در راهپیمایی 13 دی‌ماه بیان کرد: شما مردم عزیز دین خود را به اسلام ادا کردید و وفاداری خود را به امام زمان (عج) بار دیگر نشان دادید.
وی ادامه داد: راهپیمایی مردم مثل باران مطهری بود که خیابان‌ها و شهرهای ما را از وجود اغتشاشگران پاک کرد راهپیمایی مردم مثل یک آب جاری بود که طهارت ایجاد کرد و کشور را از ناپاکی آشوبگران، عوامل ضدانقلاب و مزدوران اجانب تطهیر کرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان تصریح کرد: جمعیت مردم در راهپیمایی روز 13 دی‌ماه از راهپیمایی‌های 22 بهمن هم بیشتر بود مردم با این راهپیمایی‌ها عظمت آفریدند و دوباره قدرت نمایی کردند.
وی با بیان اینکه حضور به موقع مردم در راهپیمایی 13 دی‌ماه، توان آشوبگران را گرفت و آنها را از صحنه خارج کرد افزود: مردم با حضور حماسی خود با مسئولان کشور  هم اتمام حجت کردند تا مسئولان باید بهتر و قوی‌تر از گذشته کار کنند و مشکلات عمده کشور را در اولویت دهند.
آیت‌الله جزایری تأکید کرد: در رأس همه اولویت‌های کشور بحث اشتغال است و باید مسئولان تمام تلاش خود را انجام دهند البته همه می‌دانیم استخدام در کار دولتی محدود است پس باید دولت تسهیلات قرض‌الحسنه را در اختیار جوانان قرار دهد و زمینه آموزش‌های لازم برای اشتغال جوانان را فراهم کند.
وی ادامه داد: مسئولین باید آستین همت را بالا بزنند بخش خصوصی را تقویت کنند و به دنبال اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی به معنای واقعی کلمه باشند.


 
 
84/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۳۲۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰