۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
۰
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۹
Share/Save/Bookmark
 
خروش مردم چهار شهر استان سمنان علیه فتنه گران و اغتشاشگران
 
مردم همیشه در صحنه و ولایت مدار چهار شهر استان سمنان روز جمعه در حرکتی خودجوش با انجام راهپیمایی، خشم و انزار خود را از عوامل فتنه اخیر و اغتشاشگران ابراز و بار دیگر حمایت و تبعیت خود را از ولی امر مسلمین اعلام کردند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از سمنان، مردم شهرهای میامی، دامغان، مهدیشهر و سرخه پس از حضور در صفوف نماز عبادی سیاسی جمعه با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر فتنه گر و ... توطئه های اخیر دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی در ایجاد آشوب و آسیب وارد کردن به اموال عمومی در برخی از نقاط کشور را به شدت محکوم کردند.
راهپیمایان با اشاره به حمایت رییس جمهوری آمریکا و سردمداران استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل از این حوادث و آشوب ها تاکید کردند: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی آرزوی مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایجاد خلل در اراده مردم مقاوم ایران اسلامی در حمایت و تبعیت از ولی امر مسلمین جهان و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گور می برند.
بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان مردم شهرهای سمنان، شاهرود، گرمسار و آردان نیز فردا شنبه با شرکت گسترده در راهپیمایی اعمال زشت و ضد ملی جمعی از فتنه گران در ایجاد آشوب و تخریب در برخی از نقاط کشور را محکوم خواهند کرد.
راهپیمایی مردم سمنان ساعت 10 صبح و از میدان مشاهیر به سمت میدان سعدی این شهر برگزار می شود.
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۳۲۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰