۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
۰
پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
استاندار سمنان
نظام مقدس جمهوری اسلامی متعلق به اهل بیت (ع) است
 
استاندار سمنان با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی، متعلق به اهل بیت (ع) گفت: خدمت در این نظام افتخاری بزرگ محسوب می شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، سیدشهاب الدین چاووشی عصر پنجشنبه در نشست شورای مدیران استانداری سمنان افزود: در نظامی که برای آن شهیدان بسیاری، جان خود را فدا کرده اند، قبول مسئولیت بسیار دشوار است.
وی با تاکید  بر اینکه استان سمنان در تمدن و فرهنگ غنی ایران اسلامی نقش بسزایی داشته است خاطرنشان کرد: خداوند متعال را شاهد می گیرم که من برای تصدی پست بالاتر هیچ تلاشی نکرده و چندین بار از پذیرفتن پست های بالاتر برای خود امتناع کرده ام.
چاووشی اولویت خود در مدیریت را بکارگیری نیروهای بومی استان سمنان بیان کرد و اظهار داشت: اگر در اقصی نقاط کشور کسی را بیابم که توانمندی مدیریت شایسته را داشته باشند  او را بکارگیری خواهم کرد.
وی درخشش مدیران را درخشش خود دانست و با تاکید بر اینکه معتقدم این درخشش در نهایت به درخشش کشور منتهی می شود متذکر شد: در مقابل مدیرانی که خالصانه تلاش می کنند متواضعانه برخورد خواهم کرد و در مقابل کسانی که مردم را نسبت به دولت و خدمات ان بدگمان می کنند سخت خواهم بود.
استاندار سمنان تاکید کرد: طرفدار گروهی خاص نبوده و در آمدنم به استان وامدار حزب و یا جریان خاصی نیستم.
وی با تجلیل از خدمات محمدرضا خباز استاندار قبلی سمنان گفت: ادعایی در کار ندارم اما مطمئنا در کنار همه مدیران هستم و تلاش می کنم تا از نیروهای شایسته و توانمند در مدیریت استان سمنان استفاده نمایم.
چاووشی روز پنجشنبه در مراسمی با حضور وزیر کشور و مسوولان استان سمنان و با دریافت حکم از وزیر کشور به طور رسمی فعالیت خود به عنوان استاندار سمنان آغاز کرد.

 
 
50/50
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۳۱۱
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰