۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۱
Share/Save/Bookmark
 
مهلت ارسال آثار سوگواره دل نوشته های عاشورایی تا پایان دی تمدید شد
 
مهلت ارسال آثار به سوگواره دل‌نوشته‌های عاشورایی،تا 30 دی‌ ماه 96 تمدید شد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از خوزستان ، معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور درباره اهداف برگزاری این سوگواره گفت: شناسایی اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد علاقه‌مند به حوزه شعر، خوشنویسی و عکس، تقویت و رشد فعالیت‌های کانون‌های تخصصی شعر، ادب و هنرهای تجسمی و تقویت فعالیت‌های فرهنگی با رویکرد جذب بیشتر نوجوانان و جوانان به مساجد از طریق اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری جذاب، از جمله اهداف این جشنواره است.
 مرتضی طاهریان افزود: شرکت در هشتمین سوگواره ملی دل‌نوشته‌های عاشورایی برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به صورت مجازی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان یا از طریق پستی به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری استان خوزستان ارسال کنند. 
  معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور یادآور شد: دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان خوزستان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان و به میزبانی شهرستان لالی، هشتمین سوگواره دلنوشته‌های عاشورایی را در رشته‌های شعر، عکس و خوشنویسی برگزار می‌کند. 
 طاهریان اظهار کرد: به دلیل شرایط محلی و جوی و تقاضای برخی کانون‌های تخصصی شعر، ادب و هنرهای تجسمی برای شرکت در این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ٣٠ دی‌ماه تمدید شد. 
 گفتنی است؛ سوگواره دلنوشته‌های عاشورایی در دوره‌های اول تا پنجم به صورت استانی، در دوره ششم به صورت منطقه‌ای و در دوره‌های هفتم و هشتم در سطح ملی برگزار ‌شد.
 
84/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۲۱۳
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰