۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۱
Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی فقیه در گیلان:
رسیدن به حقوق در سایه رهنمودهای رهبری و قانون ممکن است
 
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان این که برخی از اعتراض‌ها در مورد مسائل اقتصادی و معیشتی است و دولتمردان و نمایندگان مجلس باید برای آن چاره‌اندیشی کنند، تأکید کرد: در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و برنامه‌های قانونی کشور می‌توانیم به حقوق خود برسیم.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از گیلان، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی با اشاره به اعتراض‌ها و اختشاش‌های ایجاد شده در جامعه اظهار کرد: به مناسبت هشتم و نهم دی‌ماه سال 88، ملت انقلابی ایران به‌ویژه مردم انقلابی گیلان راهپیمایی و برنامه‌هایی داشتند اما متاسفانه بعضی از افراد ناآگاه و احیانا مزدور ناهنجاری‌هایی مانند
نظام برای اینکه چهره هنجارشکنان برای مردم شناخته شده باشد، تاکنون برخوردی نکرده است.
فتنه سال 88 پدید آوردند و این اقدام مشروع توده مردم برای مخالفت با فتنه را تحت‌الشعاع قرار دادند.
وی به ذوق‌زدگی و ارسال پیام سران منافقین، ترامپ، رژیم صهیونیستی و خاندان منفور سلطنتی برای مردم ایران در اغتشاش‌های اخیر اشاره کرد و افزود: پرچم ایران نماد عزت و استقلال کشور است اما هنجارشکنان آن را به آتش کشیدند.
امام جمعه رشت با بیان اینکه سپاه و بسیج در طول دوران انقلاب همواره در خدمت مردم و نظام بوده‌اند، تصریح کرد: هنجارشکنان شعارهایی علیه مسؤولان خدمتگزار، سپاه و بسیج
پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری فردی پیامبرگونه و امام‌گونه روی داد که نظام سلطنتی ارتجاعی طاغوت را به زباله‌دان تاریخ افکند.
سر می‌دهند و این رفتار سبب شادی دشمن شده است.
آیت‌الله قربانی، نظام جمهوری اسلامی ایران را قدرتمند و با اقتدار توصیف کرد و گفت: نظام برای اینکه چهره هنجارشکنان برای مردم شناخته شده باشد، تاکنون برخوردی نکرده است.
وی با اشاره به شعار هنجارشکنان علیه روحانیت، بیان کرد: بنده از 50 سال گذشته از زمان مرحوم نواب صفوی و آیت‌الله کاشانی در قبل و پس از انقلاب در صف مبارزان بوده‌ام و این روحانیون هستند که ایران را از ارتجاع بیرون آورده و بساط سلطنت را برچیدند.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری به پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری فردی پیامبرگونه و امام‌گونه
انسانی آزاده و ظلم‌ستیز در رأس نظام اسلامی قرار دارد بنابراین دشمن به‌دنبال زیرا سؤال بردن روحانیت و اهانت به آن است.
اشاره کرد و یادآور شد: امام(ره) نظام سلطنتی ارتجاعی طاغوت را به زباله‌دان تاریخ افکند.
آیت‌الله قربانی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی عزت و استقلال را برای کشور به ارمغان آورده است، متذکر شد: ترامپ رئیس جمهور آمریکا و کشورهای غربی از تفکری که نظام جمهوری اسلامی را به وجود آورده، هراس دارند.
وی به دستیابی جمهوری اسلامی ایران به فناوری صلح‌آمیز انرژی هسته‌ای اشاره کرد و افزود: انسانی آزاده و ظلم‌ستیز در رأس نظام اسلامی قرار دارد بنابراین دشمن به‌دنبال زیرا سؤال بردن روحانیت و اهانت به آن است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با توصیه به
نماینده ولی فقیه در گیلان با توصیه به خانواده‌ها به‌ویژه مردم مسلمان، انقلابی و ولایتمدار گیلان، اظهار کرد: دشمن در فضای مجازی به‌دنبال از بین بردن امید در جامعه است؛ از خانواده‌های محترم و مؤمن گیلانی درخواست می‌کنم فرزندان خود را نسبت به اغتشاش‌هایی که در جامعه ایجاد می‌شود هدایت کرده و به آنها اجازه حضور در این اغتشاش‌ها را ندهند.
خانواده‌ها به‌ویژه مردم مسلمان، انقلابی و ولایتمدار گیلان، اظهار کرد: خانواده‌ها مواظب فرزندان خود در اغتشاش‌هایی که فضای مجازی ایجاد کرده، باشند.
آیت‌الله قربانی با اشاره به اینکه دشمن در فضای مجازی به‌دنبال از بین بردن امید در جامعه است، تصریح کرد: از خانواده‌های محترم و مؤمن گیلانی درخواست می‌کنم فرزندان خود را نسبت به اغتشاش‌هایی که در جامعه ایجاد می‌شود هدایت کرده و به آنها اجازه حضور در این اغتشاش‌ها را ندهند.
وی بر بهره‌مندی تمام افراد جامعه از نعمت جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد و گفت: البته برخی از اعتراض‌ها در مورد مسائل اقتصادی و معیشتی است و دولتمردان و نمایندگان مجلس باید برای آن چاره‌اندیشی کنند.
امام جمعه رشت با تأکید بر بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری در امور مختلف به منظور برطرف کردن مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، بیان کرد: در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و برنامه‌های قانونی کشور می‌توانیم به حقوق خود برسیم.
آیت‌الله قربانی، دنباله‌روی از دشمن را سبب ناکامی جامعه خواند و یادآور شد: دل ما برای فرزندانی که از
امام جمعه رشت، خواستار بازگشت هنجارشکنان به دامن انقلاب، شهدا و قانون اساسی شد و گفت: اگر بر مقدسات دینی خود استوار باشید دنیا و آخرت را خواهید داشت و در غیر این صورت دچار خسران می‌شوید.
کشور فرار کردند، می‌سوزد و باید با وحدت کلمه کشور را حفظ کنیم.
وی بر رعایت مقررات و قانون در کشور تأکید کرد و متذکر شد: آبروی افراد را نباید بی‌جهت ببریم و به دیگران تهمت بزنیم.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تلاش افراد فراری خارج از کشور در لطمه وارد کردن به حیثت شخصیت‌های نظام در فضای مجازی، اظهار کرد: افراد مذکور روزی کیفر مخالفت با انقلاب و خون 250 هزار شهید را می‌بینند.
آیت‌الله قربانی، همچنین با اشاره به جانفشانی مدافعان حرم در نابود کردن داعش، تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی‌ها حامی ملت هستند و داعش را در منطقه نابود کردند.
وی در پایان خواستار بازگشت هنجارشکنان به دامن انقلاب، شهدا و قانون اساسی شد و گفت: اگر بر مقدسات دینی خود استوار باشید دنیا و آخرت را خواهید داشت و در غیر این صورت دچار خسران می‌شوید.
 
77/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۲۰۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰