۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
Share/Save/Bookmark
 
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری
9 دی یوم الله است و در اذهان مردم جاودان خواهد ماند
 
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ۹ دی یوم الله و روزی است که دست خداوند فتنه ای را که می رفت اساس و بنیان انقلاب اسلامی را متزلزل کند، ریشه کن کرد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از اهواز، آیت الله محسن حیدری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، در حاشیه راهپیمایی یوم الله 9 دی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 9 دی را باید یوم الله دانست که در طول تاریخ ایران ماندگار خواهد شد و از اذهان مردم ولایتمدار و پایبند به نظام و انقلاب پاک نخواهد شد.
امام جمعه موقت اهواز پیشگامی مردم نسبت به مناسبت های انقلابی را ناشی از اعتقاد به انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: مردم ایران همواره بر آرمان های انقلاب اسلامی متعصب و پایبند هستند.
آیت الله حیدری عنوان کرد: ملت ایران، آرمان های انقلاب اسلامی را ثمره خون شهدا و همه انبیاء  و ائمه اطهار(ع) می دانند.
وی با بیان اینکه ملت ایران متدین و خدادوست و دوستدار اولیای الهی هستند، تصریح کرد: مردم مناسبت های انقلابی را فراموش نمی کنند و از یاد نخواهند برد و بر این اساس ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی در سایر مناسبت های ملی و مذهبی از روی علاقه و تعلق خاطر در صحنه حاضر می شوند.
گفتنی است، یوم‌الله نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ در واکنش غیرت‌مندانه آحاد ملت شریف و عاشورایی ایران اسلامی به حرمت‌شکنی عاشورای حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و توطئه استکباری علیه نظام مقدس اسلامی بود که با حضور پرشور امت ولایتمدار در صحنه، حماسه‌ای بی‌نظیر و ماندگار خلق شد و به همین مناسبت روز نهم دی‌ماه به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نام‌گذاری و ثبت شد.
 
84/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۰۷۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰