۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
۰
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
Share/Save/Bookmark
 
برگزاری جشنواره استانی «نقاشی و خط قرآنی» در شهرستان چرام
 
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره استانی نقاشی و خط نقاشی قرآنی هفته اول اسفندماه در این شهرستان برگزار می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از یاسوج؛ رضا دهبانی پور اظهار کرد: جشنواره استانی نقاشی و خط نقاشی قرآنی هفته اول اسفندماه در این شهرستان برگزار خواهد شد.
وی زمینه‌سازی برای نزدیک کردن جامعه به حقیقت روح قرآن و سوق دادن جامعه به سمت عمل به قرآن، آشنایی و انس با مفاهیم نورانی قرآن کریم، گسترش فعالیت‌های فرهنگی – قرآنی و به کارگیری آموزه‌ها و مفاهیم قرآنی در زندگی فردی و اجتماعی و ترویج سبک زندگی قرآنی در جامعه را از اهداف برگزاری این جشنواره ذکر کرد.
دهبانی پور با اشاره به اینکه شرکت برای عموم آزاد است، افزود: محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد، ضمن اینکه مشخصات کامل شناسنامه‌ای به همراه آدرس و شماره تماس در صفحه‌ای جداگانه ارسال شود.
وی آخرین مهلت ارسال آثار را ۲۰ بهمن‌ماه برشمرد و بیان کرد: به ۴ اثر برگزیده جوایز نفیسی همراه با لوح تقدیر اهداء خواهد شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به نحوه ارسال آثار، یادآور شد: از طریق پست سفارشی به آدرس شهرستان چرام – خیابان شهید اکابری – اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یا از طریق پست الکترونیکی ershad.choram۹۶@gmail.com و شماره تماس دبیرخانه ۳۲۳۶۱۶۰۳ و ۰۹۱۷۳۴۴۰۲۱۷ ارسال آثار امکان‌پذیر است.
 
 
49/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۰۶۴
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰