۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
۰
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷
Share/Save/Bookmark
 
40 گلزار شهید تک مزاری دهه فجر امسال در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح می شوند
 
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان كهگيلويه و بويراحمد از افتتاح حدود ۴۰ گلزار تک مزاری ساماندهی شده در سطح استان در دهه مبارك فجر براي جامعه ايثارگري خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از یاسوج، سید منصور موسوی امروز در نشست شورای اداری این بنیاد، عملکرد بنیاد استان را خوب ارزیابی و بر لزوم خدمات رسانی توام با تكريم به جامعه هدف تاكيد كرد.

وی به وام ‌های مسکن سال جاری اشاره و اظهار داشت: وام های مسكن بر اساس ضوابط ابلاغی و با رعایت اولویت ها‌ به آن ها پرداخت شود.

موسوی با تأکید بر این که  جامعه فهیم ایثارگر استان هیچ چشم ‌داشتی ندارند، ادامه داد:  جامعه هدف بنیاد شهید از نبودها و یا کمبود امکانات ناراحت نیستند، بلکه معتقد هستند که اگر چیزی هست، برای همه باشد و اگر نیست، برای همه نباشد.

مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان كهگيلويه و بويراحمد خطاب به معاونين و روسای ستادی گفت: بايد یادمان باشد که اقشار مختلف ایثارگر در بهره ‌مندی از امتیازات در چه طبقه ‌ای قرار داشته و تقدم و تاخر با چه سنجشی صورت می ‌گیرد؟.

وی با بیان این که پر رنگ تر شدن نقش نظارت ستادی بر واحدهای صف باید در سرلوحه کار باشد، ابراز داشت: توجه جدی به اصل هماهنگی در اداره امور، رعایت سلسله مراتب اداری با ایجاد تعامل با محیط درون اعم از جامعه هدف، همکاران بنیاد، محیط بیرونی، نهادها، سازمان ها و دستگاه های اجرایی و مقامات محلی و پرهیز از تداخل وظیفه یکدیگر و جلوگیری از موازی کاری باید در دستور کار قرار گیرد.

موسوی تبعیض را اصلی ‌ترین دغدغه جامعه ایثارگری دانست و گفت: جامعه ایثارگری ما از تبعیض ناراحت است؛ نباید اجازه دهیم تبعیضی وجود داشته باشد.

مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان كهگيلويه و بويراحمد اضافه کرد: تلاش برای رفع بيكاری در خانواده ايثارگران از اولويت های اين نهاد در استان محسوب می شود.

وی خاطرنشان کرد: پیر شدن جامعه ایثارگری دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، رشد و گسترش نیازهای درمانی و معیشتی آنان، فشردگی حضور فرزندان شهدا و جانبازان در نوبت ورود به بازار کار، توسعه جامعه آماری ایثارگران و ... همه اتفاقاتی است که تدبیر ویژه‌ای را برای درک شرایط و پاسخگویی در بنیاد می ‌طلبد.

موسوی به برنامه های فرهنگی به منظور ترويج فرهنگ ايثار و شهادت اشاره و عنوان کرد: ديدار با خانواده های شهدا از جمله فعاليت های شاخص بوده و مشارکت همه همکاران در طرح سپاس امری اجتناب ناپذیر است.

مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان كهگيلويه و بويراحمد گفت: کارکنان باید خدمت بی منت، در چهارچوب قوانین را با لحاظ نگاه عادلانه در توزیع اعتبارات و ارائه تسهیلات در دستور کار قرار داده تا بتوانند در ارایه‌ ی خدمات به خانواده‌ های شهدا و ایثارگران موفق عمل کنند.

در ادامه این نشست، مشکلات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های کهگیلویه و ياسوج مطرح و تصمیمات لازم جهت رفع آن ها اتخاذ شد.
 
49/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۳۰۰۰
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰