۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
از ابتدای سال تحصیلی جدید؛
بیش از 5 هزار دانش آموز دختر گیلانی عازم اردوی راهیان نور شدند
 
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش گیلان گفت: از ابتدای سال تحصیلی جدید، بیش از پنج هزار دانش آموز دختر گیلانی در دو مرحله از مناطق عملیاتی غرب کشور در قالب کاروان های راهیان نور دیدن کردند.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از گیلان، جابر اخلاقی با اعلام این خبر گفت: در مرحله اول اعزام ها که از بیستم مهرماه امسال آغاز شد 59 دستگاه اتوبوس از مناطق سی و چهارگانه آموزش و پرورش استان گیلان به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند و در مرحله دوم 56 اتوبوس برای نقل و انتقال دانش آموزان تجهیز شد.
وی با اشاره به عدم اعزام دانش آموزان در ماه دی به جهت همزمانی امتحانات، خاطرنشان کرد:  با برنامه ریزی انجام شده از بهمن ماه دانش آموزان پسر برای مناطق جنوب کشور اعزام خواهند شد.
اخلاقی ضمن تقدیر و تشکر از بسیج دانش آموزی و همکاری و برنامه ریزی خوب سپاه استان در اعزام راهیان نور، اظهار داشت: امنیت و سلامت دانش آموزان در کنار اجرای با کیفیت و تاثیر گذار اردوی راهیان نور موضوعی است که مدیرکل آموزش و پرورش و فرماندهی سپاه استان و همه همکاران ما در ادارات آموزش و پرورش در اجرای این اردو در نظر دارند و هیچ گونه کم توجهی در سلامت دانش آموزان مطلقاً وجود ندارد.
 
77/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۲۷۱۲
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰