۲۸ دی ۱۳۹۶ 18 January 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۵
Share/Save/Bookmark
 
رهبر معظم انقلاب
پیام رهبر انقلاب به بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس
 
بندرعباس - بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس با قرائت پیام مقام معظم رهبری توسط آیت‌الله نعیم‌آبادی، نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان آغاز شد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی، به نقل از دبیرخانه اجلاس سراسری نماز، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به اجلاس سراسری نماز بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
دعوت به نماز، دعوت به زیباترین جلوه‌های زندگی است، زیرا نماز، فصلی از زندگی است که در آن انسان در برابر آفریننده و دارنده‌ی همه‌ی نیکیها و زیبائیها، به عرض نیازی عاشقانه میپردازد و بر عیار زیبائی و نیکی روان و دل خویش میافزاید. این حجم عظیم و زبان مؤثرِ توصیه به ذکر و نماز در قرآن و حدیث، نشانه‌ی همین ویژگی در دعوت به نماز است. بندگان صالح و نیکوکار خداوند باید این را درسی برای خود بدانند و به نماز دعوت کنند. مسئولان مؤمن در نظام اسلامی باید امکانات گسترده‌ی خود را در خدمت این دعوت بگذارند. روحانی، معلّم، مربّی، مدیر و مسئول در همه جا مخاطبان و دائره‌ی نفوذ خود را به این سو بکشانند و از آنان دعوت‌کننده به خدا و نماز بسازند.
شما برگزارکنندگان این گردهمائی سالیانه بویژه عالم مجاهد و با اخلاص حجة‌الاسلام آقای قرائتی، این توفیق بزرگ الهی را قدر بدانید و بر این خط مستقیم پای بفشارید و بدانید -و می‌دانید- که خدا با صابران و استقامت‌ورزان است.
والسلام علیکم و رحمة‌الله
سیّدعلی خامنه‌ای
۲۹ آذر ۱۳۹۶
 
 
 
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۲۶۹۶
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰