۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰
Share/Save/Bookmark
 
شهردار اردبیل:
نسل امروز نیاز به آگاه سازی نسبت به فرهنگ ایثار و شهادت دارد
 
شهردار اردبیل با اعلام اینکه شهرداری برای تبیین فرهنگ ایثار و شهادت به نسل چهارم انقلاب با تمام امکانات در خدمت نهاد مقدس بسیج خواهد بود، گفت: نسل امروز نیاز به آگاه سازی نسبت به فرهنگ ایثار و شهادت دارد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از استان اردبیل، حمید لطف اللهیان شهردار اردبیل در دیدار با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) که به مناسبت پیروزی های اخیر رزمندگان اسلام صورت گرفت، با تاکید بر اینکه نسل امروز نیاز به آگاه سازی نسبت به فرهنگ ایثار و شهادت دارد، از آمادگی و تلاش شهرداری ببرای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خبر داد و گفت: در کشوری که تفکر بسیجی و فرهنگ ایثار و شهادت در آن جاری و ساری باشد، هیچ قدرتی نمی تواند با آن مقابله کند.
وی با اشاره به ایثارگری و مجاهدت های بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس و در صیانت از حریم اهل بیت علیهم السلام، اظهار داشت: همین اندیشه ناب بسیجی و دلاورمردی های رزمندگان اسلام زمینه اقتدار و عزت ایران اسلامی است.
شهردار اردبیل با اعلام اینکه امروز شاهد این هستیم که تفکر بسیج در همه عرصه ها، کارها را به خوبی پیش برده است و در تولیدات هنری هم بسیج نقش موثری داشته است، افزود: موفقیت های که در جبهه مقاومت به دست آمد، حاصل همین تفکرات بسیجی و رفتار شایسته آن است.
 لطف اللهیان اظهار داشت: مجموعه شهرداری هیچگاه فداکاری های شهداو شهدای مدافع حرم و رزمندگانی که امروز با صلابت مقابل دشمنان ایستاده اند را از یاد نخواهد برد و پرسنل این مجموعه هر آنچه در توان دارند برای زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا در طبق اخلاص خواهند گذاشت.
شهردار اردبیل با تاکید بر اینکه توسعه انسانی مقدم بر توسعه شهر ی است، تصریح کرد: ما همواره خود را مدیون خون های گرانبهای شهدا میدانیم، مدیون جامعه ایثارگران میدانیم و این چیزی نیست که فقط با کلمات به زبان آورد و ما در برنامه ها و فرصت های مختلف سعی داشته و داریم تا ادای احترام و ادب داشته باشیم به ساحت مقدس شهدا.
 
 
83/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۲۴۹۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰