۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
در قالب طرح نیک؛
مربیان مهدهای کودک، با شیو ه های دعوت کودکان به نماز آشنا می شوند
 
مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل از آغاز اجرای طرح آموزشی شیوه های دعوت کودکان به نماز ویژه مربیان مهدهای کودک خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از استان اردبیل، الله شکر عبدی، مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در آیین افتتاحیه طرحی آموزشی نیک در شهرستان مشگین شهر با اعلام این خبر، گفت: نماز رکن رکین جامعه اسلامی است و همه اقشار مردم و دستگاه های اجرایی در ترویج این فریضه مقدس نقش دارند.
وی با تاکید بر اینکه آموزش و اقامه نماز باید از همان دوران کودکی در برنامه تربیتی مهدهای کودک و مدارس قرار گیرد، اظهار داشت:نماز مایه سعادت و کمال بشری است و باید کودکان و نوجوانان را با این فرهنگ متعالی آشنا کنیم.
عبدی با اعلام اینکه طرح آموزشی نیک «شیوه دعوت کودکان به نماز» ویژه مربیان مهدهای کودک در شهرستان مشگین شهر آغاز شده است، افزود: این دوره در شهرستان مشگین شهر به صورت 2 روزه برگزار خواهد شدو طبق تفاهم نامه همکاری که بین بهزیستی استان و ستاد اقامه نماز  منعقد شده ، این دوره در سال جاری در شهرستان های مشگین شهر و اردبیل طی هفته جاری برگزار خواهد شد.
عبدی با بیان این مطلب که هر کدام از این دوره های آموزشی 16 ساعته خواهد بود، عنوان کرد: حجت الاسلام خوی از مرکز تخصصی نماز قم و استاد داود زاده از اساتید دانشگاهی اردبیل به عنوان اساتید این دوره در شهرستان مشگین شهر و اردبیل حضور خواهند داشت.
 مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل افزود: این دوره با هدف آموزش شیوه های نوین انتقال مفاهیم نماز به کودکان است که با حضور مربیان مهدهای کودک برگزار می شود.
 
83/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۲۴۹۵
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰