۳۰ بهمن ۱۳۹۶ 19 February 2018
۰
يکشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۰
Share/Save/Bookmark
 
پوستر دومین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیک در زاهدان رونمایی شد
 
پوستر دومین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیک در محل سالن جلسات اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی سیستان وبلوچستان رونمایی شد.
 
به گزارش خبرگزاري رضوي  از سیستان و بلوچستان، پوستر دومین جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی با حضور حسین مسگرانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان واعضای شورای اداری این اداره کل  در زاهدان رونمایی شد.

جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در هنرهای گرافیکی، همزمان با دهه کرامت و به مناسبت میلاد حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) برای دومین بار در زاهدان برگزار می‌شود.
 تا کنون نه دوره از جشنواره بین المللی امام رضا(ع) در بخش علمی، پژوهشی، فضائل رضوی و همچنین یک دوره در بخش جلوه‌های فرهنگ رضوی درهنرهای گرافیکی در زاهدان برگزار شده است.
 علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار تصویری خود را تا اول مردادماه، به پست الکترونیکی جشنواره به آدرس razavisb@mihanmail.ir ارسال و یا بصورت حضوری به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند. فرمت تصاویر باید JPG و با وضوح dpi٣٠٠  باشد، و هر هنرمند می‌تواند تا حداکثر 5 اثر ارسال کند

این جشنواره در بخش‌های تصویر سازی، آرم و نشانه و همچنین با موضوعات احادیث رضوی، زندگی و سیره رضوی، زیارت بارگاه رضوی و بقاع متبرکه و نیز القاب امام رضا(ع) برگزار می‌شود.
 
18/18
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۲۴
مرجع : بنیاد فرهنگی هنری امام رضا (ع)
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰