۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۹
Share/Save/Bookmark
 
جانشین رییس حوزه علمیه خوزستان:
اقدامات فرهنگی و جهادی طلاب اهوازی در مناطق زلزله زده کرمانشاه
 
جانشین رییس حوزه علمیه خوزستان با اشاره به اعزام ۲۰۰ طلبه و روحانی اهوازی به مناطق زلزله زده گفت: این طلاب در مناطق زلزله زده به فعالیت های فرهنگی و جهادی پرداختند.
 
حجت الاسلام حسن آل عامر، جانشین رییس حوزه علمیه خوزستان، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رضوی در خوزستان با اشاره به اعزام سه روزه 200 طلبه اهوازی به مناطق زلزله زده کرمانشاه اظهار کرد : در رابطه با کمک رسانی به مناطق زلزله زده در حقیقت دو مرحله صورت گرفت که در مرحله اول مساجد و مدارس علمیه با همت طلبه ها کمک هایشان را ارسال کردند که در این باره مدارس علمیه دارالعلم آیت الله بهبهانی و امام خامنه ای و فاطمیون با برپایی ایستگاه، کمک های مردمی را جمع آوری و نیروهای مورد نیاز را هم اعزام کردند.
جانشین رییس حوزه علمیه خوزستان با بیان اینکه در مرحله دوم کمک به زلزله زده ها 200 طلبه و روحانی از مدارس اهواز به این مناطق اعزام شدند، افزود: با توجه به اعلام نیاز نیروی انسانی برای کمک رسانی و آمادگی طلبه ها به منظور خدمت رسانی، 200 طلبه به مناطق زلزله زده کرمانشاه اعزام شدند.
وی با بیان اینکه کمک های نقدی و غیرنقدی از سوی طلبه ها در اختیار زلزله زدگان قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: طلبه ها و روحانیان در قالب مجموعه امام رضایی ها از مناطق زلزلله بازدید کرده و وظایف طلبگی را انجام می دهند.
حجت الاسلام آل عامر تصریح کرد : طلبه ها در قالب فعالیت های فرهنگی و جهادی در مناطق زلزله زده حضور پیدا کرده اند.
 
 
84/26
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۲۳۸۹
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰