۲۹ دی ۱۳۹۶ 19 January 2018
داخلی
۰
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان؛
موکب داران و خادمین اربعین در اهواز تجلیل شدند/خوزستانی ها ایوان طلای حرم امیرالمومنین را طلاکاری مجدد می کنند
 
مراسم تجلیل از موکب‌داران و خادمین اهوازی اربعین حسینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و جمعی از مسئولان در دفتر امام جمعه اهواز برگزار شد.
 
به گزارش خبرگزاری رضوی از اهواز، مراسم تجلیل از موکب‌داران و خادمین اهوازی اربعین حسینی عصر امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و جمعی از مسئولان در دفتر امام جمعه اهواز برگزار شد.
آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری در جمع موکب‌داران ضمن تقدیر از آن‌ها، اظهار کرد: آنچه امروز برای خدمت به امام حسین (ع) انجام می‌دهید، هدر نمی‌رود و باقی می‌ماند.
امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه باید اعمال صالح خود را قدر دانست، عنوان کرد: در روز قیامت که همه عناوین و القاب دنیوی از بین می رود و همه از خانواده و دوستان خود نیز فرار می‌کنند، اجر خدمت به اهل بیت (ع) به کمک ما می‌آید.
وی با بیان اینکه بین محبت و مودت تفاوتی وجود دارد، افزود: مودت به معنای اظهار واعلام محبت و دوستی است و خدمت ارزنده شما به زوار امام حسین (ع) مصداق این آیه شریفه است.
حضرت آیت الله موسوی جزایری با بیان اینکه طلاکاری مجدد ایوان حرم امام علی (ع) به مردم خوزستان سپرده شده است، اظهار کرد: مردم خوزستان در طلاکاری گنبد امام علی (ع) مشارکت گسترده‌ای داشتند که در مراسم رونمایی از گنبد مورد تقدیر علما ومراجع تقلید قرار گرفتند و این حرکت مدال افتخاری برای مردم خوزستان است.
 
 
84/56
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۲۲۳۸۷
 


ارسال
 
انتشار یافته:
در صف انتشار:
۰
تکراری،غیرقابل انتشار:
۰